• Обновено
Бања Ѕид Налепници - Отстранлив Писмо Уметност Decal - Тоалет Вратата На Логото Додатоци - Home Градинка Бања Декорација (Црна)

Бања Ѕид Налепници - Отстранлив Писмо Уметност Decal - Тоалет Вратата На Логото Додатоци - Home Градинка Бања Декорација (Црна)

DEN 1377.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Висок квалитет бања ѕид налепници : отстранлив внатрешни ѕидови decals, направен од високо-квалитет акрилик материјал, издржлив, генерално може да се чуваат за 3-5 години.Карактеристики на производот : decal може да се отстрани и повторно се става, не леплива остатоци и не оштети бојата.Примена : тоа може да се користи за да се наслика ѕидовите, мазна позадина, керамика, дрво, метал, стакло и пластика, итн.Ве молиме не го ткаат, нерамна површина и ново насликаните ѕидови.Модерен дизајн : 100% сосема нов и модерен дизајн, во согласност со естетски извршување на модерните луѓе.Декоративни ѕид налепници : може да ги красат вашата бања или перална, додадете повеќе забава во вашиот дом.Спецификации : Димензии : 25.5x13cm/10.04x5.12inches Материјал : Акрилна Боја : црна тоа како да се инсталира: Темелно чистење на површината на ѕидот за да се осигура дека тоа не е влажна, прашина и на потполно мазна 1. Подготвени ножици и картички 2. излупете трансфер филм од подлога од хартија, и се држи рамно на шема за да ги направи цврсто се држат заедно. 3. Потоа се сече на мали единици во зависност од вашите барања. 4. Излупете трансфер филм, со моделот лесно од подлога од хартија (За поголемите модели, ве молиме да се јават на работа), Кора на не-стап место со нож да се направи шема кора од поддршка, и да го прикачите decal хартија на ѕидот. 5. "полски" ѕидот налепници со кредитна картичка, а потоа полека кора исклучување на преносот на хартија.Гледај!Совршено направено.Лесно да се размонтираат : Нема трага лево, лесно да се примени, лесно да се отстрани, без леплива остатоци лево, лесно се лепат директно на ѕид, на врата, или било каква мазна површина сакате.Нашата услуга : Ако примите оштетени или погрешно предмети, ве молиме контактирајте ја службата веднаш, ние ќе ви помогнат по потврдувањето на проблемот.Кажете ни ако сакате реконструкција или повторно да ја прати.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме оставете ги вашите сличен легален начин повратни информации!Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Месечината и Ѕвездите Ѕид Decal Винил Налепница, Отстранлив Деца Детска Уметност DIY Налепница Mural за Момче Девојки Бебе Соба Декорација
 • Обновено

Месечината и Ѕвездите Ѕид Decal Винил Налепница, Отстранлив Деца Детска Уметност DIY Налепница Mural за Момче Девојки Бебе Соба Декорација

DEN 191.76

Пакетот вклучува : 1 buc месечината decal ѕид налепница и 176 компјутери ѕвезди decal ѕид налепница.Месечината Г�

Сон Цртан филм Ѕид Налепници за Детска Соба Девојка Спална соба Декорација Само Лепило Позадина Креативни Decals за Мебел
 • Обновено

Сон Цртан филм Ѕид Налепници за Детска Соба Девојка Спална соба Декорација Само Лепило Позадина Креативни Decals за Мебел

DEN 496.32

Материјал : Направени со висок квалитет пренослив и водоотпорен пвц налепница.Големина е за повикување

50 Компјутери Ванда-Maximoff Тв Шоу Налепници Водоотпорен Налепници Decals за Деца,Тинејџери и Девојки,Уникатен Трајни Естетски Трендовски
 • Обновено

50 Компјутери Ванда-Maximoff Тв Шоу Налепници Водоотпорен Налепници Decals за Деца,Тинејџери и Девојки,Уникатен Трајни Естетски Трендовски

DEN 167.76

✔ Квалитет : Нашата налепници се направени со висок квалитет ПВЦ, заштита од сонце и водоотпорен функци�

Градски Ѕид Decal од Wallency - Колоритна Панорама на Градот, Облаците и Сонцето Ѕид Налепници за Детска Соба, Расадник - Отстранлив
 • Обновено

Градски Ѕид Decal од Wallency - Колоритна Панорама на Градот, Облаците и Сонцето Ѕид Налепници за Детска Соба, Расадник - Отстранлив

DEN 4559.76

100% Гаранција За Квалитет Или Вашите Пари Назад.Safe Насликани на Ѕидовите, како и на Windows Нашите decals имаат

Празни Обичај Фото Позадина 3D Геометриски Мермерна Текстура Мурали Дневна Соба ТВ Софа во Позадина Ѕидното Сликарство Модерна Дома
 • Обновено

Празни Обичај Фото Позадина 3D Геометриски Мермерна Текстура Мурали Дневна Соба ТВ Софа во Позадина Ѕидното Сликарство Модерна Дома

DEN 1029.60

материјали : мурали се направени од високоодделение имитација на свила крпа, еколошки дише и лесно да се

Борови Дрвја Ѕид Decal Големи Отстранлив Дрвја, Птици Винил Налепница Гигант Дрво Ѕид Налепница Ѕид Mural Уметност за Бебе Деца'
 • Обновено

Борови Дрвја Ѕид Decal Големи Отстранлив Дрвја, Птици Винил Налепница Гигант Дрво Ѕид Налепница Ѕид Mural Уметност за Бебе Деца'

DEN 359.76

Производи и димензија : големината е производ примени големина, 1 сет содржи 4 лист на 90 x 30 cm OPP вреќа паку�

Запад Планина Боксер Ѕид Decal Уметност Оркестарот 3D Удрил Животинско Налепница Постер Детска Соба Mural Обичај Подарок BL241 (70
 • Обновено

Запад Планина Боксер Ѕид Decal Уметност Оркестарот 3D Удрил Животинско Налепница Постер Детска Соба Mural Обичај Подарок BL241 (70

DEN 1918.80

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата Боксер Ѕид Decals Уметност се направени од ВисокоКвалитет на Винил Специјално Нап�

71 Парчиња Светат во Темница Сончевиот Систем Ѕид Decals, Светлечки Ѕвезди и Планети за Таванот Галакси Астронаут Ракета Простор
 • Обновено

71 Парчиња Светат во Темница Сончевиот Систем Ѕид Decals, Светлечки Ѕвезди и Планети за Таванот Галакси Астронаут Ракета Простор

DEN 367.20

Светат во темница ѕид decals : овие блескав сончевиот систем ѕид налепници вклучувајќи сонцето, планетите,

TheVinylGuru Голф Ѕид Decal Налепница 18 - Decal Налепници и Mural за Деца, Момчиња и Девојки Соба и Спалната соба. Спортски Ѕид
 • Обновено

TheVinylGuru Голф Ѕид Decal Налепница 18 - Decal Налепници и Mural за Деца, Момчиња и Девојки Соба и Спалната соба. Спортски Ѕид

DEN 204.00

ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Ѕидот decal се подготвени да го применуваат.Изберете мазна ѕид и следете ги упатства

funlife Нордиските Стил Ткаенина Ѕид Мурали Кора и се Држи, Precut Шума Deers Ѕид Налепници Планина Детска Соба Дневна Соба, 94.49
 • Обновено

funlife Нордиските Стил Ткаенина Ѕид Мурали Кора и се Држи, Precut Шума Deers Ѕид Налепници Планина Детска Соба Дневна Соба, 94.49

DEN 287.76

Издржливи самолепливи ткаенина, солзабесплатно, водоотпорен.Morandi боја ткаенина ѕид налепници може да с�

4 Листови Светат во Темница Ѕвезди за Таванот Налепници Галакси Ѕид Decals Отстранлив Светлечки Ѕвезди и Планети Таванот и Ѕидот
 • Обновено

4 Листови Светат во Темница Ѕвезди за Таванот Налепници Галакси Ѕид Decals Отстранлив Светлечки Ѕвезди и Планети Таванот и Ѕидот

DEN 287.76

Класичен стил светлечки ѕвезди и планети : пакетот вклучува 4 листови светат во темница галакси ѕвезда ѕ

IRONANDGCFOXBOX Црвено Голем Ѕид Mural,Filigree Стил Снегулки Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот за Статистика Детска
 • Обновено

IRONANDGCFOXBOX Црвено Голем Ѕид Mural,Filigree Стил Снегулки Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот за Статистика Детска

DEN 4559.76

ГОЛЕМИНА : 366x255 cm / 144 x 100 инчи (ширина x должина) 6 самолепливи ленти.Mural се перат.Различни големини се на р�

Ѕидни Графити Игри Налепници – 8 x 10 Инчен Игра Соба Знак – Отпорен на Гребење Најлон Гејмер Декор – Смешни Знаци за Ѕид – Идеален
 • Обновено

Ѕидни Графити Игри Налепници – 8 x 10 Инчен Игра Соба Знак – Отпорен на Гребење Најлон Гејмер Декор – Смешни Знаци за Ѕид – Идеален

DEN 215.76

Задолжително За Секој Гејмер : во Потрага по начин на додавање на уникатен допир на вашиот гејмерски обл

WOCACHI Ѕид Налепници Decals 10pcs DIY Модерна Акрилна Пластика Огледало Налепница Ar-Сала Спалната соба Уметност Mural Позадина
 • Обновено

WOCACHI Ѕид Налепници Decals 10pcs DIY Модерна Акрилна Пластика Огледало Налепница Ar-Сала Спалната соба Уметност Mural Позадина

DEN 73.20

✤✤20% попуст кога ќе го купите 2 предмети.Внесете код M4 MEAV8 T на исходот ✤✤ ✤✤25% попуст кога ќе купите 5 пр

Големата Точка на Среќа Отказ До Оган Камион - Пожарникар Firetruck Расадник Ѕид Уметност и Детска Соба Декорација - Подарок Идеи
 • Обновено

Големата Точка на Среќа Отказ До Оган Камион - Пожарникар Firetruck Расадник Ѕид Уметност и Детска Соба Декорација - Подарок Идеи

DEN 357.12

Веднаш До Оган Камион Ѕид Уметност Сет ВКЛУЧУВА 3 подготвен да се откажам firetruck тематските панели и неоз�