• Обновено
Целосна Чипка Тело Бран Човечка Коса, Перики Природни Црна Боја Glueless Бразилецот Коса Перика 180% Густина со Бебе Коса за Црни Жени (24inch, Полн чипка перика)

Целосна Чипка Тело Бран Човечка Коса, Перики Природни Црна Боја Glueless Бразилецот Коса Перика 180% Густина со Бебе Коса за Црни

DEN 2248.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

1.Суров Материјал : 100% Бразилецот Коса Чипка Пред Перика,Богородица Човечка Коса Полна Чипка Перики,Без Пролевање,Метежот Слободни,Мека И Мазна,Лесна Избелени Јазли. 2.Боја На Коса : Природни Црна Боја,На Богородица Човечка Коса Чипка Пред Перика,100 Бразилецот Човечка Коса Полна Чипка Перики. 3.Чипка Боја : Медиум Браун Чипка Боја Во Парк,Светло Кафена,Темно Кафена И Чипка Боја Треба Прилагодено. 4.Капа Големина : Средна Големина Капа Во Акции,Мали Кап И Голема Капа Треба Прилагодено. 5.Важни Информации : 180% Густина Акции,Чипка Пред Перики И Целосна Чипка Перика Средниот Дел Со Бебе Коса,Доколку Клиентот Не го Напишете Чипка Боја И Капа Големина,Ние Ќе Брод Среден Браун Чипка И Средни Капа Големина.COMMODITYD ДЕТАЛИ:1.Материјал : 100% Богородица човечка коса ,имаме Производ тестирање certificate2.Стил : Физичко Тело Бран коса wig2.Боја : Природна Црна(27)3.Густина : 180% Густина 4.Должина : 16-24inch 5.Многу природата коса линија со бебе коса;Предност 1) може да се бојадиса и стил повторно 2) Сите текстури се стилизирана со висока температура, сосема без било какви хемиски процес.3) За брановидна текстура, ве молиме да се одржи на бранот во иста насока со губење на масло или на исхрана вода по washing4) Метежот Чиста, мека и мазна, без лош мирис;5) Јазли : Лесно Избелени Јазли (да се Избегне Пролевање Проблем), Двоен Јазли За Целата Глава, Двојно Запечатени Јазли.Ние Ви Гарантира : 1) Необработени коса без хемиски, па нема штета за health2) Можеме да го прифатиме врати перика Ful наплата без причина ,но не се намали на чипка најдоброто.3) Сите ваши купи цена е најниска цена за нашата коса квалитет 8 A одделение Богородица hair Kind Ум : Сите големина перика стил прилагодите база на слики ,АКО клиентите сакаат повеќе густина ,мали или големи капа големина ве Молиме контактирајте со нас пред цел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sapphirewigs Синтетички Чипка Пред Перика Долга Права Перики За Жените Отпорни на Топлина Костим Перика Права Коса Портокалова Боја
 • Обновено

Sapphirewigs Синтетички Чипка Пред Перика Долга Права Перики За Жените Отпорни на Топлина Костим Перика Права Коса Портокалова Боја

DEN 948.00

♥ Материјал : Направен од висококвалитет синтетички влакна, природна боја изгледа како вистинска човеч

Запад Бакнеж Тело Бран 5х5 HD Чипка Затворање Човечка Коса, Перики За Црни Жени 180% Густина на Бразилскиот Богородица Коса 5х5 Транспарентен
 • Обновено

Запад Бакнеж Тело Бран 5х5 HD Чипка Затворање Човечка Коса, Перики За Црни Жени 180% Густина на Бразилскиот Богородица Коса 5х5 Транспарентен

DEN 6207.12

Губење на Материјал : 100% Unpressed Бразилецот Богородица Човечка коса, Густа и Мека, Мазна,Целосна и Здрав, Мо

Netgo Headband Перики Човечка Коса, Вода Бран Headband Перики за Црните Жени, Бразилецот Богородица Remy Човечка Коса Перика 150%
 • Обновено

Netgo Headband Перики Човечка Коса, Вода Бран Headband Перики за Црните Жени, Бразилецот Богородица Remy Човечка Коса Перика 150%

DEN 839.76

????【ПРЕМИУМ СУРОВИНИ】Netgo headband перика човечка коса, внимателно се произведени со оригинални 100% природни

Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Тело Бран 4X4 Чипка Затворање Перика со Бебе Коса 9A Природна Коса, Перики
 • Обновено

Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Тело Бран 4X4 Чипка Затворање Перика со Бебе Коса 9A Природна Коса, Перики

DEN 3600.00

1.Чипка Пред Човечка Коса на Квалитетот : 100% богородица човечка коса на телото бран перики, 150% густина со

Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Ѓумбир Браун Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина Тело Бран Glueless
 • Обновено

Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Ѓумбир Браун Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина Тело Бран Glueless

DEN 4917.60

Перика Материјал : 100% 10 A Бразилецот Богородица Човечка Коса.Портокал Ѓумбир Кафена Боја : Портокал Ѓумб�

MORYDA Природни Долга Брановидна Ombre Темно Кафеава боја Перика со Удира Женствен Шарм и Симпатична Кафени Синтетички перики за
 • Обновено

MORYDA Природни Долга Брановидна Ombre Темно Кафеава боја Перика со Удира Женствен Шарм и Симпатична Кафени Синтетички перики за

DEN 218.16

1.Материјал : 100% Висок Квалитет на Температура Влакна Лабава Бран Перики;Силна Двојно Машина Weft,МетежотБ

Headband Перика Човечка Коса, Тело Бран Headband Перика Тело Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина на Бразилскиот Remy
 • Обновено

Headband Перика Човечка Коса, Тело Бран Headband Перика Тело Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина на Бразилскиот Remy

DEN 1487.76

【Hedband Перики Човечка Коса Предност】Нов стил на модата перика.Лесно да се инсталира.Природен Изглед,9 A О

ДЕ-LIANG 2 Пакет Преносни Перика Коса Екстензија Складирање Торба со Кафе Златна Боја Кука Дрво, Закачалка Hairpieces Складирање
 • Обновено

ДЕ-LIANG 2 Пакет Преносни Перика Коса Екстензија Складирање Торба со Кафе Златна Боја Кука Дрво, Закачалка Hairpieces Складирање

DEN 335.76

【Големина】 : Дрвени Закачалка 23*и 17,5 см (L*H), Торба : 29cm*60см (Ширина*Висина) Складирање торба големина : 11.4"

Галина е-Убавина Русокоса Ombre Перика за Жените - Отпорни на Топлина Коса Замена Перики Средниот Дел, Синтетички Темно Кафеава боја
 • Обновено

Галина е-Убавина Русокоса Ombre Перика за Жените - Отпорни на Топлина Коса Замена Перики Средниот Дел, Синтетички Темно Кафеава боја

DEN 839.76

УДОБНОСТА & УЛТРА ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД:На Галина на Убавината на ombre русокоса долга брановидна перика е диза

ZLDGYG Мода Европски и Американски Дами Коса Шапка Една Црна Плетени Капа Перика Долга Права Црна Перика Еден Шапка
 • Обновено

ZLDGYG Мода Европски и Американски Дами Коса Шапка Една Црна Плетени Капа Перика Долга Права Црна Перика Еден Шапка

DEN 7185.12

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатре�

Нагласи Перики 1B 30 Ombre Боја на Телото Бран Човечка Коса Перика 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Перика Лабава Бран Обоени
 • Обновено

Нагласи Перики 1B 30 Ombre Боја на Телото Бран Човечка Коса Перика 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Перика Лабава Бран Обоени

DEN 7679.76

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате о�

Пакет - 5 Предмети: Carrie Лајт Ексклузивни Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка Луксузни Шампон &
 • Обновено

Пакет - 5 Предмети: Carrie Лајт Ексклузивни Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка Луксузни Шампон &

DEN 2112.00

Пакет 5 Предмети : Carrie Лајт Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка Луксузни Шампон & кл

Човечката Коса, Перики Краток Боб Перики 4x4 Чипка Затворање Перики Бразилецот Кадрава Чипка Пред Перики Jaja Коса 14 Инчен Кадрава
 • Обновено

Човечката Коса, Перики Краток Боб Перики 4x4 Чипка Затворање Перики Бразилецот Кадрава Чипка Пред Перики Jaja Коса 14 Инчен Кадрава

DEN 554.40

Губење на Материјал : Бразилски 4x4 Кадрава Брановидна Чипка Затворање Перики Краток Боб Човечка Коса, Пе

28 Инчи Чипка Пред Перика Човечка Коса Директно 150 Густина 13X6 Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса 9A Бразилецот Remy Пред
 • Обновено

28 Инчи Чипка Пред Перика Човечка Коса Директно 150 Густина 13X6 Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса 9A Бразилецот Remy Пред

DEN 5994.96

13 X6 Чипка Пред Перики Човечка Коса Meterial : Човечка Коса Чипка Пред Перики Glueless Бразилецот Богородица Чове

Чипка Пред Перики Човечка Коса на Телото Бран Перики за Црни Жени 13x4 Чипка Фронтален Перика 150% Густина Brazlian Богородица Човечка
 • Обновено

Чипка Пред Перики Човечка Коса на Телото Бран Перики за Црни Жени 13x4 Чипка Фронтален Перика 150% Густина Brazlian Богородица Човечка

DEN 2394.96

???? 22 Инчи САМО $133.79 На Црн петок Договор !!Губење На Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Чо�

613 Русокоса Чипка Пред Перика Човечка Коса 13x4 Чипка Фронтален Директно Перика Човечка Коса Пред Извлечен со Бебе Коса 150% Густина
 • Обновено

613 Русокоса Чипка Пред Перика Човечка Коса 13x4 Чипка Фронтален Директно Перика Човечка Коса Пред Извлечен со Бебе Коса 150% Густина

DEN 7008.00

13x4 ПЕРИКА ПРЕДНОСТИ : 613 Русокоса чипка пред права перика човечка коса лесно да се избелени, и ги зема во �

XSZM Топла Црвена Боја Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 150% Густина Glueless Свилен Директно Чипка Перика за Црни Жени
 • Обновено

XSZM Топла Црвена Боја Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 150% Густина Glueless Свилен Директно Чипка Перика за Црни Жени

DEN 4079.76

1.XSZM Топла црвена директно перики, 100% Висок квалитет на Бразилецот remy човечка коса, ви дава убави резулта

AISI КВИНС Долга Права Црна Перики за Жените Средниот Дел Коса Замена Перики Свилен Синтетички Отпорни на Топлина Влакна за Секојдневна
 • Обновено

AISI КВИНС Долга Права Црна Перики за Жените Средниот Дел Коса Замена Перики Свилен Синтетички Отпорни на Топлина Влакна за Секојдневна

DEN 623.76

【ВисокоКвалитетни Материјали】:100% Висок квалитет, висока температура отпорни влакна.Меки и удобни за

Winnerlink Долго Откачен Кадрава Перика За Жените, Пастел, Виолетова Minxed Бразилецот Богородица Брановидна Перика Природен, Без
 • Обновено

Winnerlink Долго Откачен Кадрава Перика За Жените, Пастел, Виолетова Minxed Бразилецот Богородица Брановидна Перика Природен, Без

DEN 215.76

【Надгради Отпорни на Топлина Перики】Оваа перика со удира е направен од надгради Топлина Отпорни на Си�

Кадрава Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Природни Косата 9A Бразилецот Богородица Човечка Коса 13x4 Чипка Пред Перики
 • Обновено

Кадрава Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Природни Косата 9A Бразилецот Богородица Човечка Коса 13x4 Чипка Пред Перики

DEN 2567.76

ВИСТИНСКИ МАТЕРИЈАЛ : Бразилски богородица човечка коса чипка пред перика,косата е толку мека,еластичн�

Пакет - 7 Предмети: Carrie Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Хидра Шампон клима
 • Обновено

Пакет - 7 Предмети: Carrie Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Хидра Шампон клима

DEN 21183.36

Пакет 7 Предмети : Carrie Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Хидра Шампон к�

ЛЕЛЕ ПЛЕТЕНКИ Извртени Перики, Откачен пресврт перика - Боја 1 - 12 Инчи. Синтетички, Кадрава Рака Плетенка Перики за Црните Жени.
 • Обновено

ЛЕЛЕ ПЛЕТЕНКИ Извртени Перики, Откачен пресврт перика - Боја 1 - 12 Инчи. Синтетички, Кадрава Рака Плетенка Перики за Црните Жени.

DEN 2159.76

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ Секоја перика ние продаваме беше внимателно направена од страна на рака, за да се пост