• Обновено
Змија Сок Привремена Тетоважа со Мастило Полу Трајни за Возрасни Жена Тетоважа со Рози и Змија Меч Dagger Традиционалната Црна Точка Стил Мастило Сина кои Изгледаат В

Змија Сок Привремена Тетоважа со Мастило Полу Трајни за Возрасни Жена Тетоважа со Рози и Змија Меч Dagger Традиционалната Црна Точка

DEN 371.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Новата тетоважа Технологија : тоа ќе навлезат во горниот слој на кожата (наречен епидермисот) и се развие во темно сина боја.Тоа трае 1-2 недели и да згаснува како вашата кожа природно се регенерира.Совршена декорација : Постојат различни стилови на полу-постојани привремени тетоважи, која може да се користи на телото, погодна за секојдневно носење или партија облека, и многу погоден за ниско-јака или backless облека да се направи да изгледаат повеќе шармантен.Безбедност : Природни пигменти, погодна за луѓе на сите возрасти, вклучувајќи ги и децата и возрасните, можат да се додадат на кој било дел од телото.Упорност и Автентичноста : Не е лесно да исчезнат, може да трае за период од 1-2 недели.Потрајни од обичните тетоважа налепници.Вие нема да бидете во можност да се каже дали тоа е вистинска тетоважа.Лесен за користење : Стави налепница на тоа, натопете го со вода, и да чекаат за 20 секунди.Кога само да се вметнат, бојата е светло сива.Не допирајте ја кожата пред боја е целосно развиена, и не се пот за да се избегне губење на моделот.По 1-2 дена, бојата на тетоважа постепено ќе се потемни, а конечно тоа ќе биде иста како вистинска тетоважа.Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Природни обоеност.Функција : 1. Реални, тоа е невозможно да се каже дали тоа е вистинска тетоважа. 2. Тоа трае подолго од општа привремени тетоважи и може да трае за период од 1-2 недели. 3. Лесен за употреба, водата за трансфер печатење, безболна. 4. На прво тоа е светло сива, ќе има мало траги од лепило рефлексија.Во тоа време, обрнете внимание за да се избегне допирање и триење кога тоа не е целосно сува, што ќе предизвика моделот да биде суспендиран за исклучување. 5. Како што времето одминува, бојата на тетоважа постепено ќе потемни и црни дамки ќе почнат да се појавуваат.Ова е манифестација на оксидација и активирање на пигмент по растителен пигмент контакти на кожата, која е нормален феномен.Употреба (се препорачува да се користи пред да одите на спиење, таму ќе биде пријатно изненадување кога ќе се разбудите следното утро) : 1. Чиста и сува кожа, бидете сигурни дека нема масло или вода, отсечени одбраната тетоважа и да ги отстрани транспарентен филм. 2. Стави налепница на површината на кожата и moisten на налепница темелно со вода. 3. Можете да ја допрете нежно, почекајте околу 20 секунди, а потоа отстранете ја налепницата (обидете се да не го допира водата во рок од 2 часа, моделот ќе трае подолго).Отстранете : 1. Допрете го тетоважа со триење на алкохол или бебешко масло или шминка смена. 2. Почекајте 10 секунди и потоа нежно тријте последователно се додека не се отстранат.Совети : 1. Не се фаќа за тетоважата област тешко на денот на капење. 2. Обидете се да не се впие во када или апсорбираат за премногу долго.Прекумерна температурата и влажноста на воздухот ќе влијае на цврстината на тетоважата налепници. 3. Ве молиме да бидете трпеливи, боја развој обично трае 24-48 часа. 4. Ве молиме овозможи мало отстапување во мерена големина. 5. Поради различни прилагодувања на екранот и осветлувањето, не може да биде малку боја разлика со вистински производ.Предупредување : 1. Не се погодни за чувствителна кожа. 2. Не се погодни за деца под 3 години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SLATIOM Милениче Внесувач, Автоматски Фонтана за Пиење, Пет Фонтана за Пиење, Не-Навлажни Устата и Анти-превртување Милениче Сад
 • Обновено

SLATIOM Милениче Внесувач, Автоматски Фонтана за Пиење, Пет Фонтана за Пиење, Не-Навлажни Устата и Анти-превртување Милениче Сад

DEN 2092.56

Принципот на св : Автоматски рефил домашни миленици.Перат : Посебен нерѓосувачки челик сад, лесен за чис�

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник
 • Обновено

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 2150.40

ЛЕТААТ ДАЛЕКУ ПЕПЕРУТКА СИНО Обичај Печатени i Phone 13 Про МАКС (6.7" Екран) Distinct Ink Јасно Shockproof Случај со Соп

Право Светлата Компатибилен Со Мицубиши ASX 2010 2011 2012 2013 2014 2015- VP1634P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Патникот
 • Обновено

Право Светлата Компатибилен Со Мицубиши ASX 2010 2011 2012 2013 2014 2015- VP1634P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Патникот

DEN 7957.44

Headlamp, Светлата компатибилен со Мицубиши ASX GA_W_ 2 / 2010.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / PlugnИгра

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува
 • Обновено

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува

DEN 5952.00

3 M Scotchgard посебно се намали за 2015 BMW 528 I ЛУКСУЗЕН СЕДАН.Покриеност вклучува пресече боја заштита филм наве

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија
 • Обновено

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија

DEN 263.76

Rhinestones тело лице гем Накит SGS Уверение 1 ) Лесно да се примени само лупам и стап 2 )Отстранлив, repositionable, едно

2 Парчиња Брашно Вреќи Кујнски Крпи Слатка Housewarming Подарок Смешно Јадење Крпи Симпатична Декоративни Dishcloths Farmhouse Кујна
 • Обновено

2 Парчиња Брашно Вреќи Кујнски Крпи Слатка Housewarming Подарок Смешно Јадење Крпи Симпатична Декоративни Dishcloths Farmhouse Кујна

DEN 287.76

Производ содржина : добиете 2 парчиња на кујнски крпи со смешна понуда за секој еден, и дизајниран со сир�

Детски Велосипед 1-3-6 Година Стариот Бебе Дете Велосипед Возење Tricycle Бебе Внатрешна и Надворешна Combination66X48X62CM (Боја
 • Обновено

Детски Велосипед 1-3-6 Година Стариот Бебе Дете Велосипед Возење Tricycle Бебе Внатрешна и Надворешна Combination66X48X62CM (Боја

DEN 6802.08

♥ [структура на триаголник : структурата на безбедно триаголник, стабилност, цврстина, висока издржливо

KABITA Левата Страна Крило Огледало Пак Сигнал Светлина Светилка Компатибилен Со Мерцедес Бенц Класа W169 W245 2008-2013
 • Обновено

KABITA Левата Страна Крило Огледало Пак Сигнал Светлина Светилка Компатибилен Со Мерцедес Бенц Класа W169 W245 2008-2013

DEN 815.52

1 Според фабричките спецификации 2 Совршен натпревар за оригиналот 3 Висока осветленост,лесна инсталаци

Леќи на камерата Миленици Носат Дуксери за Куче, Мачка Костим Мека Пет Топли Пижами Симпатична Миленичиња Зимска Облека Кошула
 • Обновено

Леќи на камерата Миленици Носат Дуксери за Куче, Мачка Костим Мека Пет Топли Пижами Симпатична Миленичиња Зимска Облека Кошула

DEN 431.76

Големина : Ова домашно Милениче Одговараат Има 6 Големини За Да Изберете Од,Видете на Производ Слики За Д

Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил
 • Обновено

Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил

DEN 496.56

ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : Воздушна пумпа главата поврзување на цевки доаѓаат со стабилна структура, одличн�

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна
 • Обновено

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна

DEN 1120.80

Достапни во повеќе бои, убава и модерен, едноставен и елегантен, со highend темперамент.Ви даде подобро визу