• Обновено
Binize Автомобил Стерео Двојно Din Компатибилен со Carplay Андроид Авто 7 Инчен Екран на Допир Indash HD е Радио за Автомобил MP5 Играч со Bluetooth,Поддршка FM,AM,Огледало/Backup Камера Те

Binize Автомобил Стерео Двојно Din Компатибилен со Carplay Андроид Авто 7 Инчен Екран на Допир Indash HD е Радио за Автомобил MP5

DEN 2495.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Компатибилен со Apple Carplay/Андроид Авто】Едноставно поврзани со оригинални USB кабел, замена на мобилен телефон со автомобил екранот за да се реализира возило интелигенција кои го прават тоа можно за да пристапите на телефон мапа за навигација, телефонски контакти, за известување,итн. 【7 Инчен HD Радио Стерео】1024*600 резолуција на екранот на допир, 7 боја страна на копчиња,опремени со USB, SD слот и ПОМОШЕН порта да понуди повеќе опции за музика и филм игра.Со Светлост на вредноста;Звучен ефект;Време на поставување; Јазик поставување;Вграден во Автомобил логото амбиент. 【Автомобил Стерео Bluetooth со FM s не се компатибилни со сите телефони.Жичен Apple Carplay : Оригинални USB кабел за податоци е потребно.Жичен Андроид Авто : Оригинални USB кабел за податоци е потребно.Работа напон : 12 V.Моќ : 4*45 W излезна моќност.Лозинка : 1234. Резолуција : 800*480. FM и AM радио.Bluetooth handfree повикува и музика.Поддршка обратна камерата на текст.Поддржува воланот контрола.USB порта/ ТФ-картичка слот/Помошен аудио влез.Вграден-во багажникот на логото.USB Огледало за Android & IOS Телефон(Не се компатибилни со сите телефони).Ве молиме имајте во предвид : Wired огледало линк не е компатибилен со висока резолуција IOS телефони и Android телефони над 10. Ве молиме имајте во предвид:погрешна врска ќе штета на единица!!!.СТАНКОВИЌ(Црвено) Автомобил СТАНКОВИЌ.Батеријата +(Жолт) Автомобил батеријата +.GND(Црна)Автомобил батерија - ве молиме имајте во предвид:Ако единицата губи поставување, ве молиме да се поврзете АКК и Батеријата+ одделно.Обратна жица:Обратен предизвика линија.Радио : Радиото Автоматски Антена.Ако вашиот автомобил немаат Радио антена, ве молиме да се поврзете на неа, доколку не е,тогаш нема потреба.Клучни Автомобил управувач за контрола на линија.Четири пара на говорници : Пред лево+ /Пред лево /Задното лево+ / Задното лево- / Пред правото+ /Пред право- /Заден десен+ /Заден десен.Ве молиме да ги поврзете сите јазик правилно,погрешна врска ќе направи бучава, оштетување на рог ,дури и горат машина.Големина : 178mm*100mm*65mm (7.0 инчен*3.9 инчен*2.6 инчен).Пред купување, ве молиме мерење на димензиите на вашиот автомобил радио инсталација област да се види дали единица може да се вклопи во вашиот автомобил.За некои автомобили, што треба да се надградбата центар конзола област да се постигне совршена инсталација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain
  • Обновено

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain

DEN 352.56

Четири Стилови : Има 4 различни стилови на ножеви во еден калап, правејќи ја вашата имагинација се кандид

RSQJ Притисок-Доказ Креветчето,Постелнина Постелнина,Бебе Преносни Мулти-Функција Новороденче Анти-Притисок Bionic Кревет Светло
  • Обновено

RSQJ Притисок-Доказ Креветчето,Постелнина Постелнина,Бебе Преносни Мулти-Функција Новороденче Анти-Притисок Bionic Кревет Светло

DEN 650.40

✿Спречи рамна глава синдром : На анатомски потпирачи за глава е изграден во да се намали ризикот на рамн

Леќи на камерата Миленици Носат Дуксери за Куче, Мачка Костим Мека Пет Топли Пижами Симпатична Миленичиња Зимска Облека Кошула
  • Обновено

Леќи на камерата Миленици Носат Дуксери за Куче, Мачка Костим Мека Пет Топли Пижами Симпатична Миленичиња Зимска Облека Кошула

DEN 431.76

Големина : Ова домашно Милениче Одговараат Има 6 Големини За Да Изберете Од,Видете на Производ Слики За Д

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]
  • Обновено

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]

DEN 959.52

★ PUNKCASE S9 Плус СЛУЧАЈ [ЕКСТРЕМНИ СЕРИЈА] : Вашиот панк другар дека ќе punkproof вашиот Samsung Галакси S9 Плус прот�

BVSLJLKSJG Latch Кука Колекции за Возрасни Tapestry Колекции Везови Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции за Почетници Возрасни Деца
  • Обновено

BVSLJLKSJG Latch Кука Колекции за Возрасни Tapestry Колекции Везови Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции за Почетници Возрасни Деца

DEN 890.40

Големина85cm X 62cm.на готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, 3 D Сегмент В�

Шише за вода Спорт Топката Бејзбол Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло Ладно, Обновливи Метал Шише
  • Обновено

Шише за вода Спорт Топката Бејзбол Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло Ладно, Обновливи Метал Шише

DEN 791.76

ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Железо Колба е направен од 304 од не' рѓосувачки челик кој е 100% BPA free, екоп�

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4
  • Обновено

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4

DEN 551.52

Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6 инчи / 31.5x31.5 инчи / 39.4x39.4 инчи.Тежина : 0.21 / 0.26 / 0.31 кг.Стандардната големина �