• Обновено
HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија, Под Биро Циклус за Дом/Канцеларија Тренингот 8-ниво

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,

DEN 3839.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Снимање и Прикажување на Вашето тело Податоци】Дигитални Следење ќе ги следи и прикажете го вашиот напредок, вклучувајќи ги и брзина, растојание, време, калории, а ВРТЕЖИ во минута, која ќе направи да се на јасни во врска со вашиот вежба ефект да се направи вежба планови врз основа на телото на податоци.Подобрување на остварување ефикасност. 【Прилагодливи 8 Отпор & Рака Вежба】Оваа педалата exerciser има 8 отпор нивоа прилагодливи ви овозможи да се зголеми отпорноста според вашиот тренингот потреби, што ќе ви овозможи да уживаат од топло до предизвикувачки pedaling и да ви донесе ефективната под клупа за вежбање.И под биро велосипед е опремен со bungee мозок, така што вашиот оружје, исто така може да се оствари со samsung kies. 【Под Маса на Возилото Exerciser】 мини под биро нуди ниско влијание кардио вежба која е вид на вашите зглобови, во исто време ги зајакнува главните мускулни групи како и стомачни, нозе, и на дното области.Најмалку 45 минути неделно на интензивни аеробни вежби, масата елипсовидна прави добивање оние минути во бриз. 【Не се Лизга Педали и Нога Pad & Прилагодливи Нога Рака】Против пролизгување нога подлога го задржува елипсовиден машина држи на земјата и нема да се движат.Без оглед на должината на вашите нозе, на прилагодливи нога ремени ви овозможи да немаат никакви проблеми со тоа. 【Она што Ќе Добиете за】12-Месечен пријателски услуги на клиентите.Ако не се задоволни со оваа содржина или имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време. 12-Месечен пријателски услуги на клиентите.Ако не се задоволни со оваа содржина или имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Спецификации : .Материјал : Цевка Од Нерѓосувачки Челик.Производ Тежина : 24.25 LBS.Тензија Систем : Magnetron Автомобил.Footboard големина : 3.85 x 3.85 инчен 9.8*9.6 cm.Производ Големина : 20.5 x 14.2 x инчен 15.75 52*36*40 cm.Отпор Нивоа : 8 Магнетни отпор нивоа.Дигитален Екран : Време, Брзина, Калории, Растојание, RPM, БРОИЛО.Пакет Содржина : 1 x Под Биро Елипсовиден, 2 x Еластична Јаже, 1 x Фиксна Рака, 1 x Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

UNEAK - Eyeglass Шрафцигер Поправка Комплет Прецизност Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Мини Screwdrivers Поставите Keychain Очила, очила
  • Обновено

UNEAK - Eyeglass Шрафцигер Поправка Комплет Прецизност Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Мини Screwdrivers Поставите Keychain Очила, очила

DEN 94.80

Пакетот вклучува една мултиалатка шрафцигер, со погодност за врвовите на вашите прсти : највредните поп

Binize Автомобил Стерео Двојно Din Компатибилен со Carplay Андроид Авто 7 Инчен Екран на Допир Indash HD е Радио за Автомобил MP5
  • Обновено

Binize Автомобил Стерео Двојно Din Компатибилен со Carplay Андроид Авто 7 Инчен Екран на Допир Indash HD е Радио за Автомобил MP5

DEN 2495.76

【Компатибилен со Apple Carplay / Андроид Авто】Едноставно поврзани со оригинални USB кабел, замена на мобилен т

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење
  • Обновено

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење

DEN 511.20

Име : R Агол Заокружување Крајот мелници / Конкавни Мелење Машина.Материјал : Зацементира Карбид Ножот.Ин

SunshineBio Сено Храна Бин Внесувач, Сено и Храна Фидер Чаши Јасли Решетката за Зајакот морско свинче Chinchilla и Други Мали Животни
  • Обновено

SunshineBio Сено Храна Бин Внесувач, Сено и Храна Фидер Чаши Јасли Решетката за Зајакот морско свинче Chinchilla и Други Мали Животни

DEN 239.76

* Pefect за Фидер : Ова домашно Милениче Хранење Чаши усвојува крстот завртка фиксна дизајн, лесно можат да �

XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање
  • Обновено

XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање

DEN 813.60

Само приклучете во SDкартичката и поврзување на напојување.Автомобилот цртичка камерата ја елиминира п�

Eyelash Продолжување Tweezer Случај,Eyelash Продолжување Професионални Трепките Козметички Алатка за Складирање Кутија Организатор
  • Обновено

Eyelash Продолжување Tweezer Случај,Eyelash Продолжување Професионални Трепките Козметички Алатка за Складирање Кутија Организатор

DEN 230.16

❤ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ❤ Направени од tinplate материјал, квалитетни и издржливи да ја користите.Н�