• Обновено
Пак Сигнал Светлина, 1 Пар Фендер Страна Маркер Светилка Пак Сигнал Светлина 12V Одговара за A3 S3 8P 2003-2008(DC12V)

Пак Сигнал Светлина, 1 Пар Фендер Страна Маркер Светилка Пак Сигнал Светлина 12V Одговара за A3 S3 8P 2003-2008(DC12V)

DEN 407.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

✔✔✔Економски и практични : висока осветленост, користење на специјални пред транспарентен леќа, висока осветленост и високи прозрачна ефикасност насока индикатор погоден за A3 S3 8 P 2003-2008. ✔✔✔ Инсталација метод : LED опашка светлина е многу лесно да се инсталира и да се поврзете, бела жица е поврзан со негативен пол, црвена жица е поврзан со кочница, жолта жица е поврзан со волан, црна жица е поврзан со обратна, браун жица е поврзан со задните позиција. ✔✔✔Високо-квалитетни материјали : LED taillights се направени од високо-квалитетна ABS материјали, кои не се стареење и издржливи.Тоа има карактеристики на издржливост, отпорност на корозија и високи сила. ✔✔✔ По-продажбата на услугата : Нашите производи се тестирани пред да ја напушти фабриката.Ако наидат на прашања за време на користење, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи 24 часа. ✔✔✔Одлични перформанси : Поминаа 3 пати атмосферски притисок и вакуум водоотпорен тест, IP66 водоотпорен.Може да издржи 2 метри висок штета тест. 2 HZ-600 HZ деструктивни вибрации тест, мошне отпорен на вибрации и експлозија. ✔✔✔ Инсталација метод : LED опашка светлина е многу лесно да се инсталира и да се поврзете, бела жица е поврзан со негативен пол, црвена жица е поврзан со кочница, жолта жица е поврзан со волан, црна жица е поврзан со обратна, браун жица е поврзан со задните позиција. ✔✔✔Високо-квалитетни материјали : LED taillights се направени од високо-квалитетна ABS материјали, кои не се стареење и издржливи.Тоа има карактеристики на издржливост, отпорност на корозија и високи сила. ✔✔✔ По-продажбата на услугата : Нашите производи се тестирани пред да ја напушти фабриката.Ако наидат на прашања за време на користење, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи 24 часа. ✔✔✔Економски и практични : висока осветленост, користење на специјални пред транспарентен леќа, висока осветленост и високи прозрачна ефикасност насока индикатор погоден за A3 S3 8 P 2003-2008. ✔✔✔Одлични перформанси : Поминаа 3 пати атмосферски притисок и вакуум водоотпорен тест, IP66 водоотпорен.Може да издржи 2 метри висок штета тест. 2 HZ-600 HZ деструктивни вибрации тест, мошне отпорен на вибрации и експлозија.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Го Сигнал светла Боја : Како на сликата прикажани Светилка Мушка Количина : 18 Единствен Производ Моќ : 5 W Боја Температура : 3200 K Напон : DC 12 V Fitment : Одговара за A3 S3 8 P 2003-2008 Одговара за A4 RS4 2002-2005 Одговара за S4 B6 B7 2000-2005 Одговара за A4 S4 RS4 Б8 2005-2008 Година Одговара за A6 S6 RS6 C5 2000-2005 Одговара за A6 S6 RS6 C7 Права 2005-2011 Пакет Листата : 2 x Пак Јачина на Светлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Утопија Улица Туш Прстени, Туш Прстени за Завеса за Бања, Rustproof Цинк Туш Завеса Куки Прстените, Поставени на 12 ,Хром
 • Обновено

Утопија Улица Туш Прстени, Туш Прстени за Завеса за Бања, Rustproof Цинк Туш Завеса Куки Прстените, Поставени на 12 ,Хром

DEN 239.76

Се ВКЛОПУВА Сет вклучува 12 рѓа доказ прстени, работи со било туш завеса или лагер.Лесно да се инсталира �

Екстра Мека Четка за заби, Прирачник Четка за заби, Белење Четка за Бремените Жени, Старите лица И Протези, Заштита Кревка Непцата(Розева)
 • Обновено

Екстра Мека Четка за заби, Прирачник Четка за заби, Белење Четка за Бремените Жени, Старите лица И Протези, Заштита Кревка Непцата(Розева)

DEN 174.96

Заштити Непцата : супер мека четка за заби влакната ќе не предизвикува оштетување на непцата време за чи

Бебето Спие Вреќа Вреќа – Бебе Спие Кеси 0-6 Месеци – 3 Pack - Памук погоден за носене Ќебе Бебе Спие Торба – Унисекс Zip До Бебето
 • Обновено

Бебето Спие Вреќа Вреќа – Бебе Спие Кеси 0-6 Месеци – 3 Pack - Памук погоден за носене Ќебе Бебе Спие Торба – Унисекс Zip До Бебето

DEN 479.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

illombo 1/4-Инчен Вози Socket Set со Брзо Ослободување Ratchet Клуч Сет Cr-V Метрички 72 Заби Ratchet се Справи & Продолжување Бар
 • Обновено

illombo 1/4-Инчен Вози Socket Set со Брзо Ослободување Ratchet Клуч Сет Cr-V Метрички 72 Заби Ratchet се Справи & Продолжување Бар

DEN 2236.80

72заб се вози ratchet клуч алатка со ергономски, леснодршка рачка за удобност и исклучителна издржливост, бр

Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла, Исконски Palmette Ткаеше Метал, Knob Врвот, Облечен Дното, Текстура Стакло, 4 ¾ Инчи Дијаметар
 • Обновено

Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла, Исконски Palmette Ткаеше Метал, Knob Врвот, Облечен Дното, Текстура Стакло, 4 ¾ Инчи Дијаметар

DEN 1665.60

БОГАТО И LUXE, Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла носи окофаќање на елегантна форма заедно со функц

Rickydaisy Претседателот на Денот Магнетни поштенско Сандаче Покрие Класичен поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија Покрие Водоотпорен
 • Обновено

Rickydaisy Претседателот на Денот Магнетни поштенско Сандаче Покрие Класичен поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија Покрие Водоотпорен

DEN 506.88

Големина : 52.6 X 45.8 cm / 21 X 18in; Погоден за USPS кутија големина.Кутијата е спакуван во трајни Полиестер матери

KIMOBER 36PCS Денот на Вљубените Дрвени Парчиња,Недовршени Празно Cutouts за Валентин Партија Декорација, Деца DIY Занаети
 • Обновено

KIMOBER 36PCS Денот на Вљубените Дрвени Парчиња,Недовршени Празно Cutouts за Валентин Партија Декорација, Деца DIY Занаети

DEN 311.76

Вредност Пакет : 36pcs дрвени парчиња се вклучени,доаѓа со 5 боја сликарство пенкала (розова, сина, виолетов

JUSTYUSHU Тешки-Должност Ореви Splitter Алатки Поставите Орев Прекинувач Алатка Трајни Преносни Рачен Смена Extractor Рака Разделување
 • Обновено

JUSTYUSHU Тешки-Должност Ореви Splitter Алатки Поставите Орев Прекинувач Алатка Трајни Преносни Рачен Смена Extractor Рака Разделување

DEN 1329.60

Термичка обработка, со висока цврстина, силна отпорност.TThis орев отстранување алатка го користи појачан

XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање
 • Обновено

XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање

DEN 813.60

Само приклучете во SDкартичката и поврзување на напојување.Автомобилот цртичка камерата ја елиминира п�

Bluetooth Предавател, Oliomp 5.0 Безжична Bluetooth Адаптер за во Автомобил & Bluetooth Автомобил Помошен Адаптер, Ресивер со Клипови
 • Обновено

Bluetooth Предавател, Oliomp 5.0 Безжична Bluetooth Адаптер за во Автомобил & Bluetooth Автомобил Помошен Адаптер, Ресивер со Клипови

DEN 239.76

►5.0 Bluetooth Примачот : Изграден со Bluetooth 5.0 / HFP / HSP / A2 DP / AVRCP да smart Вашиот живот кои ќе можат да уживаат во муз�

SunshineBio Сено Храна Бин Внесувач, Сено и Храна Фидер Чаши Јасли Решетката за Зајакот морско свинче Chinchilla и Други Мали Животни
 • Обновено

SunshineBio Сено Храна Бин Внесувач, Сено и Храна Фидер Чаши Јасли Решетката за Зајакот морско свинче Chinchilla и Други Мали Животни

DEN 239.76

* Pefect за Фидер : Ова домашно Милениче Хранење Чаши усвојува крстот завртка фиксна дизајн, лесно можат да �