• Обновено
Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола

Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола

DEN 263.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Уживајте во слободата на 10 метри пренос - 10 метри долги пренос е постојано поврзан и може да се слуша дури и кога ќе се ставаат во еден агол уживаат слобода.Безжична Bluetooth 5.0 - Ниска потрошувачка на енергија и висока стапка стабилна сигнал на пренос слушање на песни повеќе непречено.Безжична 5.0 слушање на песни не замрзне.Полнење - вградена литиум батерија, полнење откако може да трае 4 часа, кога батеријата е на ниско ниво, може да се користи и додека се полни, кој е многу удобен и грижете се-слободни.Lossless квалитет на звукот CD-то ниво уживање - Висока-резолуција реставрација на lossless квалитет на звукот донесување на CD-ниво музика искуство.Само една, можете да ја слушате музиката во вашиот телефон.Лактите дизајн - На лактот дизајн не заземаат простор.Тоа е со моќ индикатор, може да се размена на Инстант свеста на работа статус.Спецификации : Предмет Тип : автомобил Bluetooth receiver Material : пластични+metal Color : black Quantity : 1pc Interface : 3.5 mm audio Battery : вграден-во 140m Ah battery Charging Време : 1 hour Working Време : 4 hours Transmission го Оценувате : 4 Mbps Working Фреквенција : 2.4 MHz Bluetooth Верзија : 5.0 Пренос на Далечина : 10 meters Item Големина на : 5.95*2.2*1.2 cm/2.34*0.86*0.47 инч(L*W*H)Тежина : 50g/1.76 oz Package : 1*автомобил Bluetooth receiver1*полнење cable1*3.5 mm аудио head1*англиски јазик прирачник .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Черепот Montando Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок
  • Обновено

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Черепот Montando Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок

DEN 1168.80

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Симпатична Панда Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок
  • Обновено

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Симпатична Панда Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок

DEN 1492.80

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT600L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот
  • Обновено

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT600L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот

DEN 1770.24

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со Фолксваген Автобус T5 5 / 20039 / 2009 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИ�