• Обновено
Нови Lon0167 3Pcs HY50W LED Светло Напојување Возачот Трансформатор AC 85-265V, на 25-40V 1500mA(3Pcs HY50W LED Netzteil Treiber Transformator AC 85-265 ν бис 25-40 ν 1500mA

Нови Lon0167 3Pcs HY50W LED Светло Напојување Возачот Трансформатор AC 85-265V, на 25-40V 1500mA(3Pcs HY50W LED Netzteil Treiber

DEN 1222.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Име на производ : LED Драјвер Напојување;Модел : HY50 W.Текст : AC85-265 V, 50/60 Hz;Излез : 25-40 V, 1500m A+/-5%.Материјал : Aluminu, Пластика;Големина : 9.4 x 3.6 x 2.7 cm/ 3.7 x 1.4 x 1.06 (L*W*H).Главната Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна;Тежина : 558g(Hauptfarbe : Silberton, Шварц; Gewicht : 558 g.Пакет Содржина : 3 x LED Драјвер Напојување(Packungsinhalt : 3 x LED Драјвер за Напојување. 3 Pcs HY50 W LED Светло Напојување Возачот Трансформатор AC 85-265 V, на 25-40 V 1500m AA постојан струја извор регулирани возачот за HY50 W ДОВЕДЕ во било која боја.Водоотпорен дизајн, заштита од преоптоварување, краток спој заштита и во текот температура заштита.Главно се применливи за LED осветлување, зграда осветлување, фаза осветлување, LED дисплеј и театар.Опис на German3 Pcs HY50 W LED Netzteil Treiber Transformator AC 85-265 ν бис 25-40 ν 1500m AProduktname : LED Драјвер Напојување; Modell : HY50 WEingang : AC85-265 ν, 50 / 60 Hz; Ausgang : 25-40 ν, 1500m A +/- 5%Материјал : Aluminu, Kunststoff; Größe : 9,4 x 3,6 x 2,7 cm / 3,7 "x 1,4" x 1,06 " (L * Б * H) Hauptfarbe : Silberton, Шварц; Gewicht : 558 g Packungsinhalt : 3 x LED Драјвер за Напојување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SANXIULY Компатибилен со Fitbit Полнење 5 бенд Еластичен Самостојна Јамка,Еластична Најлон Види Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење
  • Обновено

SANXIULY Компатибилен со Fitbit Полнење 5 бенд Еластичен Самостојна Јамка,Еластична Најлон Види Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење

DEN 259.20

специјално дизајниран за fitbit полнење 5,тоа се совпаѓа совршено.Мека Удобно Материјал : Мека најлон матер

Ewha Ѓумбир Шампон, Ѓумбир Скалпот Грижа Шампон, Анти-Губење на Косата, Анти-Првут и Анти-Чеша, Освежување Масло-Контрола Шампон
  • Обновено

Ewha Ѓумбир Шампон, Ѓумбир Скалпот Грижа Шампон, Анти-Губење на Косата, Анти-Првут и Анти-Чеша, Освежување Масло-Контрола Шампон

DEN 959.76

1 Отстранување првут, го негуваат скалпот, подобрување на скалпот средина, и да се направи косата посмир�

Вера, Надеж, Љубов Цитат Ѕид Decal Налепница, Creatiee Отстранлив DIY Винил Библијата Стихови Ѕид Оркестарот Уметност Mural за Дома
  • Обновено

Вера, Надеж, Љубов Цитат Ѕид Decal Налепница, Creatiee Отстранлив DIY Винил Библијата Стихови Ѕид Оркестарот Уметност Mural за Дома

DEN 215.76

Направени од врвот винил материјал и никогаш не се на штета на ѕидот.Дојде со трансфер филм, лесно да луп

Нови Lon0167 Нерѓосувачки Челик Избрана Гардероба Лизгачки Вратата сигурен ефикасноста Ролери Тркало Макара Хардвер(id:2f7 7c д1
  • Обновено

Нови Lon0167 Нерѓосувачки Челик Избрана Гардероба Лизгачки Вратата сигурен ефикасноста Ролери Тркало Макара Хардвер(id:2f7 7c д1

DEN 580.80

Име на производ (издржливи во употреба) : Прозорец Макара;Материјал : не ' Рѓосувачки (најновата технолог�

TAIER RGB Прстен Светлина со Tripod Стојат Комплет, ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со Лулка на Главата и на Мобилен Телефон Носителот
  • Обновено

TAIER RGB Прстен Светлина со Tripod Стојат Комплет, ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со Лулка на Главата и на Мобилен Телефон Носителот

DEN 719.76

Димензионални Портрет : 10 инчен LED прстен светлина со димензионални сенка и да се нагласи обезбедува доб

UMXOSM Божиќ Венец Лакови, Голем Сјај Елка Лакови 10x12Inch Bowknot Гарланд Врски за Божиќ Treetopper Божиќ Декорација(Злато)
  • Обновено

UMXOSM Божиќ Венец Лакови, Голем Сјај Елка Лакови 10x12Inch Bowknot Гарланд Врски за Божиќ Treetopper Божиќ Декорација(Злато)

DEN 167.76

Применливи сцена : Овие bowknot може да ги красат било каде ви се допаѓа како елка и повеќе.Обновливи : Овие bo

Допрете го Коси Вежба Малку, M10 Вежба Висока Цврстина Само Центрирање Точка M10 ХСС 1/4 за Алуминиум за Меки Метали
  • Обновено

Допрете го Коси Вежба Малку, M10 Вежба Висока Цврстина Само Центрирање Точка M10 ХСС 1/4 за Алуминиум за Меки Метали

DEN 1324.80

【ВИСОКА ЦВРСТИНА】Висока цврстина, анти‑ ' рѓа, силни и издржливи, погоден за дупчење, прислушување и за

Entryways Чевли Рек Чевли рек storage manager 28 пара на преносни еден ред, не ткаени покрие домаќинство чевли кабинет кабинети заштеда
  • Обновено

Entryways Чевли Рек Чевли рек storage manager 28 пара на преносни еден ред, не ткаени покрие домаќинство чевли кабинет кабинети заштеда

DEN 2713.92

Овие стручно направена чевли полици имаат одлична закажана дизајн и се совршено решение за вашата преп�