• Обновено
TAIER RGB Прстен Светлина со Tripod Стојат Комплет, ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со Лулка на Главата и на Мобилен Телефон Носителот на YouTube, Опрема, TIK Tok Светла, Достапна за iPh

TAIER RGB Прстен Светлина со Tripod Стојат Комплет, ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со Лулка на Главата и на Мобилен Телефон Носителот

DEN 719.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Димензионални Портрет : 10 инчен LED прстен светлина со димензионални сенка и да се нагласи обезбедува добар ефект на светлина и сенка, изработка на портрет повеќе димензионална.Тој е дизајниран со центарот на вниманието лак светилка сенка да се обезбеди широк осветлување опсег.Голема бленда го прави светлина рамномерно и мека светлина не му наштети на очите. 15 Светлина Комбинации : На selfie прстен светлина со tripod стојат има три видови на дневна светлина која се бела светлина, топла светлина и жолта светлина, со 10 нивоа на осветленост и боја температура од 3200-5600 K, што на светлината помек и подобро во осветлувајќи кожата. 12 видови на шарени светлосни ефекти со црвена, зелена, сина, жолта, виолетова, цијан, шарени, виножито и на другите се создаде вашиот единствен личен стил на пренос, со што се емитува повеќе живи. 360° Прилагодување Агол : На selfie прстен светлина со tripod стојат има 360° ротирачки сферични лулка глава која може да се прилагоди на било саканиот агол на 360°.Тој е опремен со 360° ротирачки црево мобилен телефон носителот дека, исто така, може да се прилагоди на било која насока по случаен избор, се достапни за хоризонтална и вертикална екран емитува, лесен за употреба и ракување.Широка Примена во Разни Сценарија : Тоа може да се користи сам да се пополни на светлината на лицето и нокти убавина, selfie, шминка, видео снимање, живеат убавина, партија осветлување и повеќе, исто така, достапни за мобилни снимањето, Tik Tok телевизија, You Tube во живо, во живо стриминг и така натаму.Умре-фрлија АБС материјал : школка е изработен од ABS материјал со усвојување умре-фрлија процес.Тоа е уметничка, да се загрози-доказ, прашина-доказ, студија и издржливи.Назад прстен ладење дупка дизајн го прави тоа топлина рамномерно, продолжување на работниот век на светилка монистра за подолго користење.Големина на екранот : 10.0 инчи.Опис на производот : Мерење : 10 инчен надворешниот прстен, 8 инчен внатрешниот прстен Напојување : USB напојува Линија должина : 2 m Завртка грло : 1/4 универзален Материјал : АБС Боја температура : 3200-5600 к Светилка монистра : 70 RGB светилка монистра, 168 LED светилка монистра Моќ : 12 w Напон : DC5 V Тежина : 1.4 фунти Пакување листа : 1* Прстен пополнување светлина, 1* цревото мобилен телефон носителот, 1* лулка глава, 1* десктоп tripod.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Nudquio Гроздобер Стил Narwhal Боја со Број Сликарство Колекции Уметност Занает Дома Ѕид Оркестарот за Возрасни Почетници
 • Обновено

Nudquio Гроздобер Стил Narwhal Боја со Број Сликарство Колекции Уметност Занает Дома Ѕид Оркестарот за Возрасни Почетници

DEN 2364.00

Платно (жолта дното памучна крпа) + боја (акрилна).Произведено во САД или Увезуваат.Овој дигитален маслот

Соларни уличното осветлување на Отворено, 840 ПРЕДВОДЕНА од 300W Мрак на Почетокот LED Соларна Поплави Светла , Соларни Безбедност
 • Обновено

Соларни уличното осветлување на Отворено, 840 ПРЕДВОДЕНА од 300W Мрак на Почетокот LED Соларна Поплави Светла , Соларни Безбедност

DEN 1919.76

【Брзо Полнење дренажа ритам дизајн, дури и ако пломби е стареењето по долго време на употреба, тоа исто �

Нут Extractor Socket Set Скршени Оштетени Гром Смена Ракав Отстранување Страна Алатка Максимум Влијание Гром Орев Смена Сет
 • Обновено

Нут Extractor Socket Set Скршени Оштетени Гром Смена Ракав Отстранување Страна Алатка Максимум Влијание Гром Орев Смена Сет

DEN 1091.76

Стабилни перформанси : Заострените влез приклучок овозможува лесно седиштето на оштетени fastener, дизајн �

LED Светло Бар светилки drl Лента Фарови Собранието Headlamp Полнење Компатибилен со Ford Mustang 1999-2004, Пар, Хром Домување,
 • Обновено

LED Светло Бар светилки drl Лента Фарови Собранието Headlamp Полнење Компатибилен со Ford Mustang 1999-2004, Пар, Хром Домување,

DEN 2805.12

▶️ Оваа фарови е компатибилен со Ford Mustang 19992004 ▶️ Пакетот доаѓа со [1] возачот страна светла, [1] патникот �

Соларни Сензор за Движење Светлина Отворено, 2 Пакет Соларни Поплави Светла, 3 Осветлување Режими Прилагодливи Панели Жичен Безбедност
 • Обновено

Соларни Сензор за Движење Светлина Отворено, 2 Пакет Соларни Поплави Светла, 3 Осветлување Режими Прилагодливи Панели Жичен Безбедност

DEN 2325.60

【Посветла Соларен Погон Отворено LED Светла】во Споредба со стариот LED светилка монистра, на нашите висо�

TUOY Млади Момчиња Поместена Компресија на Кошули Панталони Rib Градите Заштитник Заштитна Спортски Тренинг за Безбедност на Маици
 • Обновено

TUOY Млади Момчиња Поместена Компресија на Кошули Панталони Rib Градите Заштитник Заштитна Спортски Тренинг за Безбедност на Маици

DEN 1439.76

Полиестер+Spandex+Lycra.Совршен за фудбал, кошарка, безбол, рагби, фудбал, макбаскет, уметничко лизгање, аикидо

Симпатична, Но Психо Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека Играчка Колекција
 • Обновено

Симпатична, Но Психо Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека Играчка Колекција

DEN 791.76

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

Спектар Насочуваат Ѕид Една Кука Дрво Решетката за Спална соба, Бања, или Entryway Складирање, на Возраст од Сива/Индустриски Сива
 • Обновено

Спектар Насочуваат Ѕид Една Кука Дрво Решетката за Спална соба, Бања, или Entryway Складирање, на Возраст од Сива/Индустриски Сива

DEN 317.52

ЕКСТРА СКЛАДИРАЊЕ : Ова е над вратата една кука е одличен начин да се создаде нов складирање точка во ваш

4PCS Precut Вокер Тениски Топки за Мебел Нозе и Подот Заштита, Precut Вокер Тениски Топки за Пинг Стол Нозете ги Опфаќа Заштита на
 • Обновено

4PCS Precut Вокер Тениски Топки за Мебел Нозе и Подот Заштита, Precut Вокер Тениски Топки за Пинг Стол Нозете ги Опфаќа Заштита на

DEN 782.40

Нашиот квалитет тениски топки одговара на повеќето пешаци и се пресече да се направи инсталација полес�

KFidFran 2 парчиња Rearview Огледало Покритие за BMW Серија 3 E46 318i 320i 325i Автомобил Огледало Покривање Капа Надворешните Делови
 • Обновено

KFidFran 2 парчиња Rearview Огледало Покритие за BMW Серија 3 E46 318i 320i 325i Автомобил Огледало Покривање Капа Надворешните Делови

DEN 1848.00

【Компатибилност】Сјајни Црно Огледало Покритие за BMW серија 3 E46 318i 320i 325i 19982006 【Подобрување на Изгледот�

8 во 1 Докинг Станица,Тип‑C Докинг Станица Центар Мулти‑Интерфејс Конвертор,4K USB2 1000Mbps Мрежна Порта,на Компјутер, Лаптоп, Десктоп
 • Обновено

8 во 1 Докинг Станица,Тип‑C Докинг Станица Центар Мулти‑Интерфејс Конвертор,4K USB2 1000Mbps Мрежна Порта,на Компјутер, Лаптоп, Десктоп

DEN 1070.16

➤【Мулти Интерфејс】На докинг станица има 8 каков надворешен уред интерфејси, која може да се реши непри

Фото Албум,Држачот На Голем Капацитет Photocards Организатор Име Картичка Photocards Ракав Фото Колекција Photocard Носител(Сив)
 • Обновено

Фото Албум,Држачот На Голем Капацитет Photocards Организатор Име Картичка Photocards Ракав Фото Колекција Photocard Носител(Сив)

DEN 257.28

Материјал : фото албум се направени од СТП кожа,пластика, која може да се даде сеопфатна заштита на вашио