• Обновено
Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил за Воз Рог за Камион(Глава Це

Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил

DEN 496.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : Воздушна пумпа главата поврзување на цевки доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век. 25ММ НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР : Усвојување M27x1.5mm тема интерфејс, надворешниот дијаметар на алуминиумска цевка е 25мм, лесно да се поврзете.ИЗДРЖЛИВИ И ОТПОРНИ на КОРОЗИЈА : Направен од алуминиум материјал, обложено со месинг, издржливи и отпорни на корозија.ВОЗДУШНИОТ КОМПРЕСОР ИЗДУВНИ ЦЕВКИ : Ова празнење цевка е широко се користи за да се поврзете компресори за воздух, како издувни цевки, се многу практични.ЛЕСЕН И БРЗ за ИНСТАЛАЦИЈА : Воздушниот компресор празнење цевка усвојување на завртка конекција, лесен и брз за инсталација.Функција : 1. ИЗДРЖЛИВИ И ОТПОРНИ на КОРОЗИЈА : Направен од алуминиум материјал, обложено со месинг, издржливи и отпорни на корозија resistant2. ЛЕСЕН И БРЗ за ИНСТАЛАЦИЈА : Воздушниот компресор празнење цевка усвојување на завртка конекција, лесен и брз installation3. ВОЗДУШНИОТ КОМПРЕСОР ИЗДУВНИ ЦЕВКИ : Ова празнење цевка е широко се користи за да се поврзете компресори за воздух, како издувни цевки, многу practical4. 25ММ НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР : Усвојување M27x1.5mm тема интерфејс, надворешниот дијаметар на алуминиумска цевка е 25мм, лесно да се connect5. ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : Воздушна пумпа главата поврзување на цевки доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долга услуга life Specification : Предмет Тип : Воздушниот Компресор Празнење Tube Material : Месинг, алуминиум alloy Thread Интерфејс : M27x1.5mm Aluminum Цевка со Надворешен Дијаметар : Прибл. 25мм / 0.98 in Purpose : Воздушниот компресор мост pipe Specification : Модел 3090 2090 Должина (растојанието меѓу 2 интерфејси)(прибл.) 26.5 cm / 10.4 во 30cm / 11.8 во Пакет Листа : 1 x Воздушниот Компресор Празнење Tube Note : Пред инсталација, пуштање на воздух под притисок на воздушниот компресор.Ако најдете некоја kinks или руптури, ве молиме да се замени во време за да се избегнат несреќи.

Кон својствата

Item Type:
Air Compressor Discharge Tube
Material:
Brass, aluminum alloy
Thread Interface:
M27x1.5mm
Aluminum Tube Outer Diameter:
Approx. 25mm / 0.98in
Purpose:
Air compressor bridge pipe
Specification:
Model 3090 2090 Length (spacing between 2 interfaces)(approx.) 26.5cm / 10.4in 30cm / 11.8in :
Package List:
1 x Air Compressor Discharge Tube :
Before installation, release the air pressure of the air compressor. If you find any kinks or ruptures, please replace in time to avoid accidents. :

Најдобри предлози во категоријата

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна
  • Обновено

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна

DEN 1716.24

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4
  • Обновено

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4

DEN 551.52

Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6 инчи / 31.5x31.5 инчи / 39.4x39.4 инчи.Тежина : 0.21 / 0.26 / 0.31 кг.Стандардната големина �

2018 Андреј Benintendi Topps Сега Игра Се Користи Сокс Играчи Викенд Џерси Остаток Картичка - Безбол Игра Се Користат Картички
  • Обновено

2018 Андреј Benintendi Topps Сега Игра Се Користи Сокс Играчи Викенд Џерси Остаток Картичка - Безбол Игра Се Користат Картички

DEN 22007.76

Категорија; Безбол Игра Се Користат Картички 2018 АНДРЕЈ BENINTENDI TOPPS СЕГА ИГРА се КОРИСТИ СОКС ИГРАЧИ ВИКЕНД

2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За Ford Kuga избега 2013- Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон HID КОМПЛЕТ Со LED
  • Обновено

2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За Ford Kuga избега 2013- Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон HID КОМПЛЕТ Со LED

DEN 1370.88

За 20132016 Ford Kuga Избега [Внимание : Не се Компатибилни на Модели w / Фабрика HID Фарови][Ако Може да не се Сигур�

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно
  • Обновено

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно

DEN 7528.80

Број на модел : KB25 KB30 KB40 KB50 KB60 Површина Грубост : Ra 0.05 Материјал : 52100 Хром Челик.Премази : Antirust масло.Структ

за iPhone 12 Про MAX 11 Про Max Керамички Приватност Мека Филм,Приватноста Целосно Покриени Мека Анти Шпионски Екран Заштитник Филм,HD/Мат
  • Обновено

за iPhone 12 Про MAX 11 Про Max Керамички Приватност Мека Филм,Приватноста Целосно Покриени Мека Анти Шпионски Екран Заштитник Филм,HD/Мат

DEN 239.04

【За заштита на приватноста на】 : Приватност screen saverот може да ги заштити вашите лични и доверливи инфор�

1/4-20 x 1/2 (FT) Груб Навој Плоштад Главата во Собата Завртка Конус Точка Ниско Јаглероден Челик Случај Појачани Обичен Заврши Pk
  • Обновено

1/4-20 x 1/2 (FT) Груб Навој Плоштад Главата во Собата Завртка Конус Точка Ниско Јаглероден Челик Случај Појачани Обичен Заврши Pk

DEN 2006.40

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања