• Обновено
Bluetooth Предавател, Oliomp 5.0 Безжична Bluetooth Адаптер за во Автомобил & Bluetooth Автомобил Помошен Адаптер, Ресивер со Клипови Дизајн 3.5 mm Стерео Излез за Дома Аудио/Автомобил ?

Bluetooth Предавател, Oliomp 5.0 Безжична Bluetooth Адаптер за во Автомобил & Bluetooth Автомобил Помошен Адаптер, Ресивер со Клипови

DEN 239.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

►5.0 Bluetooth Примачот : Изграден со Bluetooth 5.0/HFP/HSP/A2 DP/AVRCP да smart Вашиот живот кои ќе можат да уживаат во музиката и hands-free повик од вашиот паметен телефон со премиум квалитет на звук.До 33ft врска се движи ниска сигнал задоцнување. ►Двојно Линкови и Широк Компатибилност : Преносни Bluetooth Ресиверот може да поврзете два уреди во исто време.И тоа, исто така, може да компатибилен со повеќето паметни телефони и Bluetooth електроника, идеален за дома или на возило аудио системи и жичен слушалки. ►Лесна Контрола & Satistaction : 3 копчиња со вграден микрофон ви овозможи да го вклучите/исклучите, плеј/пауза, прилагодување јачина на звук/нумера, одговор/одбива/рака повици на волја, која им гарантира безбедност за време на возењето.Доаѓаат со упатство, можете да го плеј/пауза/прескокнете музика/одговарање на телефонски повици/повторно бирање на последниот наречен број или контрола на музиката на приемникот. ►Долго Работно Време : Компактен, но сепак трајни Безжична bluetooth приемник обезбедува до 6~8hours на континуирана аудио репродукција или 100 часа во Мирување.само околу 50 минути, време на полнење(ЗАБЕЛЕШКА : не наплаќаат за долго време. ). ►Дизајн : Оваа специјална ресивер со Bluetooth клип дизајн, лесно да се носат, да се ослободи од метежот кабли, така што нема да изгуби ништо повеќе, тоа е погодност да го вклучите вашиот автомобил говорник Во Bluetooth звучник hands-free Повици /GPS/Music/Возење Безбедност. "Поврзани" .."Моќта На".. "се Претвори воn.."Search for".."Спарување".. "Successed". 1. Поврзете приемник на вашиот не-Bluetooth слушалки/Компјутерските Звучници или Автомобил Стерео Систем. 2. Моќта на bluetooth приемник со притиснете го околу 3 секунди, додека сините и црвените индикатор светлото почне да трепка наизменично. 3. Вклучете ја Bluetooth Функцијата на вашиот телефон или музички уреди со Вграден Bluetooth. 4. Барање за Bluetooth уред и одберете [Bluetooth Музички]. 5. Спарување succeseed и започнете да уживате во музиката, само внесете моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за повикување Hands-Free. 6. Ве молиме да се наплатат за да бидете сигурни дека тоа има доволно моќ, веќе ја вклучите bluetooth на вашиот уреди што не е поврзување со други уреди.Инструкции : "Поврзаниe .."Моќта На".. "се Претвори воo.."Search for".."Спарување".. "Successed"1. Поврзете приемник на вашиот не-Bluetooth слушалки/Компјутерските Звучници или Автомобил Стерео Систем.2. Моќта на bluetooth приемник со притиснете го околу 3 секунди, додека сините и црвените индикатор светлото почне да трепка наизменично.3. Вклучете ја Bluetooth Функцијата на вашиот телефон или музички уреди со Вграден Bluetooth.4. Барање за Bluetooth уред и одберете [Bluetooth Музички].5. Спарување succeseed и започнете да уживате во музиката, само внесете моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за повикување Hands-Free.6. Ве молиме да се наплатат за да бидете сигурни дека тоа има доволно моќ, веќе ја вклучите bluetooth на вашиот уреди што не е поврзување со други уреди.Боја : Црна.Bluetooth верзија : 5.0 + EDR.Примање на далечина : 33 FT.Зачестеност одговор опсег : 20 Hz-20 KHz.Време на разговор : 6~8 часа.Време на полнење : околу 50 минути.Излезна моќност : 30m W.Излез 3.5 mm аудио џек. 1 * Bluetooth приемник. 1 * 3.5 MM џек за џек конектор. 1 * полнење кабел. 1 * упатството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре
 • Обновено

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре

DEN 734.40

Трибарел дизајн, лесно да се одделат ѓубре, внатрешниот и надворешниот барел дизајн, лесно да се ослобод

LKJH Црни Алуминиумски Легури Телескопски Завеса Род,не Вежба Туш Згусне Тензија Пол за Туш Закачалка Плакарот Туш Кабина-на 150-290cm(59-114inch)
 • Обновено

LKJH Црни Алуминиумски Легури Телескопски Завеса Род,не Вежба Туш Згусне Тензија Пол за Туш Закачалка Плакарот Туш Кабина-на 150-290cm(59-114inch)

DEN 575.76

♥Мултифункционален : Тензии Род Може да Се Користи За Гардероба Барови, Windows за Поддршка на Прачки, Суше�

JUSTCHENHUA AR2000 G1/4 Воздух Контрола на Компресор Притисок Олеснување Регулатор на Вентил со Фитинг Пневматски Додатоци (Боја
 • Обновено

JUSTCHENHUA AR2000 G1/4 Воздух Контрола на Компресор Притисок Олеснување Регулатор на Вентил со Фитинг Пневматски Додатоци (Боја

DEN 2256.00

тоа е совршена замена.Материјал : алуминиумски + пластика.Адаптер дијаметар : за 11 mm / 0.43".Гарантира прити�

за iPhone 12 Про MAX 11 Про Max Керамички Приватност Мека Филм,Приватноста Целосно Покриени Мека Анти Шпионски Екран Заштитник Филм,HD/Мат
 • Обновено

за iPhone 12 Про MAX 11 Про Max Керамички Приватност Мека Филм,Приватноста Целосно Покриени Мека Анти Шпионски Екран Заштитник Филм,HD/Мат

DEN 239.04

【За заштита на приватноста на】 : Приватност screen saverот може да ги заштити вашите лични и доверливи инфор�

Шише за вода Спорт Топката Бејзбол Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло Ладно, Обновливи Метал Шише
 • Обновено

Шише за вода Спорт Топката Бејзбол Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло Ладно, Обновливи Метал Шише

DEN 791.76

ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Железо Колба е направен од 304 од не' рѓосувачки челик кој е 100% BPA free, екоп�

BVSLJLKSJG Latch Кука Колекции за Возрасни Tapestry Колекции Везови Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции за Почетници Возрасни Деца
 • Обновено

BVSLJLKSJG Latch Кука Колекции за Возрасни Tapestry Колекции Везови Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции за Почетници Возрасни Деца

DEN 890.40

Големина85cm X 62cm.на готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, 3 D Сегмент В�

Вредност Пластика Женски Луер Повлечи Стилот на Класичен Серија Barb, 3/32 (2.4 mm) ID Цевки, Природни Полипропилен (Пакување од
 • Обновено

Вредност Пластика Женски Луер Повлечи Стилот на Класичен Серија Barb, 3/32 (2.4 mm) ID Цевки, Природни Полипропилен (Пакување од

DEN 1329.60

Женски Луер.Бела.Вредност Пластика нуди дизајнери во светот најширока избор на машки и женски луер фити

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]
 • Обновено

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]

DEN 959.52

★ PUNKCASE S9 Плус СЛУЧАЈ [ЕКСТРЕМНИ СЕРИЈА] : Вашиот панк другар дека ќе punkproof вашиот Samsung Галакси S9 Плус прот�

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)
 • Обновено

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)

DEN 431.76

Гроздобер, декоративни вратата стоп за вашиот дом Можете да го користите нашите леано железо doorstop како

ADUCI 2 парчиња HiFi 52mm Звучник приклучок за Слушалки Единица 32ohm 64ohm 300ohm Слушалки Возачот за High-end Слушалка Поправка
 • Обновено

ADUCI 2 парчиња HiFi 52mm Звучник приклучок за Слушалки Единица 32ohm 64ohm 300ohm Слушалки Возачот за High-end Слушалка Поправка

DEN 1687.20

Предмет Тип : Говорникот Единица.Број на модел : 52mm слушалки Возачот.Материјал : Метал.Фреквенција : 10hz40khz

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува
 • Обновено

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува

DEN 5952.00

3 M Scotchgard посебно се намали за 2015 BMW 528 I ЛУКСУЗЕН СЕДАН.Покриеност вклучува пресече боја заштита филм наве

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4
 • Обновено

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4

DEN 551.52

Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6 инчи / 31.5x31.5 инчи / 39.4x39.4 инчи.Тежина : 0.21 / 0.26 / 0.31 кг.Стандардната големина �

WXLBHD Носот Тример за Мажи IPX7 Водоотпорен 5 во 1 Обраснат Веѓа Уво Брада Полнење Електрични Носот Коса Тример за Сите Намени
 • Обновено

WXLBHD Носот Тример за Мажи IPX7 Водоотпорен 5 во 1 Обраснат Веѓа Уво Брада Полнење Електрични Носот Коса Тример за Сите Намени

DEN 856.80

Оваа носот коса тример е вграден во 360 ° ротари машина главата и двојно остро ротационен нож систем со за

Мини SSD Цврста Состојба Диск 512gb/256gb/128gb, USB 3.1 Тип C Преносни Надворешни Backup, Погоден за MacBook, Десктоп Компјутер,
 • Обновено

Мини SSD Цврста Состојба Диск 512gb/256gb/128gb, USB 3.1 Тип C Преносни Надворешни Backup, Погоден за MacBook, Десктоп Компјутер,

DEN 1679.76

Алуминиум легура школка : школка донесува сите метални текстура да се зголеми на топлина дисипација кап

Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил
 • Обновено

Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил

DEN 496.56

ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : Воздушна пумпа главата поврзување на цевки доаѓаат со стабилна структура, одличн�