• Обновено
PSCCO 6pcs Влијание Адаптер Редуктор Поставени Ratchet Клуч Штекер Конвертор Адаптер Редуктор Поставени

PSCCO 6pcs Влијание Адаптер Редуктор Поставени Ratchet Клуч Штекер Конвертор Адаптер Редуктор Поставени

DEN 2352.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Висок квалитет на Хром vanadium челик CR-V. Издржливост и Долг животен Век.Вообичаена употреба големина комбинации се размножуваат на опсег и способноста на било socket set.Пролет-натоварени аретир топки безбедно latch на приклучоци, спречување на нив од тоа да биде одбиено.Одличен помошник за користење, наскоро и погодно.Модел големина : 1/2" дупка за да 3/8" главата,3/8" дупка за да 1/2" главата,3/8" дупка за да 1/4" главата,1/2" дупка за да 1/4" главата ,1/4" дупка за да 1/2" главата.Материјал : хром vanadium челик Спецификација : Модел големина : 1/2" дупка за да 3/8" главата тежина : 50g 3/8" дупка за да 1/2" главата тежина : 45g 3/8" дупка за да 1/4" главата тежина : 20g 1/4" дупка за да 3/8" главата тежина : 20g 1/2" дупка за да 1/4" главата тежина : 45g 1/4" дупка за да 1/2" главата тежина : 30g Карактеристики : Со клуч за употреба, може да се постигне ефект на брз исклучување ratchet клуч.Одличен помошник за користење, наскоро и погодно.Пролет-натоварени аретир топки безбедно latch на приклучоци, спречување на нив од тоа да биде одбиено.Пакет се вклучени : 6pcs Ratchet Клуч Приклучок Адаптер Сет.

Кон својствата

Model size:
1/2 hole to 3/8 head weight:
50g
3/8 hole to 1/2 head weight:
45g
3/8 hole to 1/4 head weight:
20g
1/4 hole to 3/8 head weight:
20g
1/2 hole to 1/4 head weight:
45g
1/4 hole to 1/2 head weight:
30g
Features:
With the wrench to use, can achieve the effect of fast off ratchet wrench. :
Great helper for using, soon and conveniently. :
Spring-loaded detent balls securely latch onto sockets, preventing them from being dropped. :
Package included:
6pcs Ratchet Wrench Socket Adapter Set :

Најдобри предлози во категоријата

Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza
  • Обновено

Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza

DEN 1288.56

【Подобрување на ефикасноста】Taillights Задна Кочница Светилка,Усвојување на напредни прозрачна единствен

VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator
  • Обновено

VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator

DEN 359.76

НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ ќе добиете 2 HEPA филтри заедно со 4 Перат Пена, Филтри и 4 Перат УлтраДебел Чувствува

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings
  • Обновено

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings

DEN 379.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 2021 Ажурирани Лесна Плен Шорцеви за же�

ATIE Базен Почиста се Хранат Црево Плови D10 се Вклопува Поларис Базен Почиста 180, 280, 380, 3900 се Хранат Црево Плови D10, D-10
  • Обновено

ATIE Базен Почиста се Хранат Црево Плови D10 се Вклопува Поларис Базен Почиста 180, 280, 380, 3900 се Хранат Црево Плови D10, D-10

DEN 479.76

Одговара и го замени Поларис се хранат црево плови D10 Дизајниран за употреба со Поларис 180, 280, 380, 480, и 3900 м

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се
  • Обновено

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се

DEN 1466.40

Се Вклопува Во Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали.Се користи На Повеќето Мобилн

Бебе Јадење Стол, Мат, Латекс Не се лизга Материјал, Водоотпорен Кат Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM,
  • Обновено

Бебе Јадење Стол, Мат, Латекс Не се лизга Материјал, Водоотпорен Кат Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM,

DEN 587.76

【МУЛТИФУНКЦИЈА】Мултифункционален и големи димензии, тоа може да се користи како бебе заштита подлога,

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1203L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот
  • Обновено

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1203L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот

DEN 1770.24

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со "Фолксваген" Multivan T5 04 / 2003.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Про�

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење
  • Обновено

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење

DEN 511.20

Име : R Агол Заокружување Крајот мелници / Конкавни Мелење Машина.Материјал : Зацементира Карбид Ножот.Ин

Повлечете Надолу Кујна Тапа Палубата Монтирани Бранеа Никел Бар Потоне Една Рачка Тенџере Додатен Ѕид Монтирани Виткање Растеглив
  • Обновено

Повлечете Надолу Кујна Тапа Палубата Монтирани Бранеа Никел Бар Потоне Една Рачка Тенџере Додатен Ѕид Монтирани Виткање Растеглив

DEN 1197.12

【Вклучени】Тапа тело и црева, топла и ладна цевки, counter маска, гравитација топката, и други hardwares 【Cinwiny е �