• Обновено
11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка

11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка

DEN 1108.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Апликации】Оваа распрснување алатка за полнење е идеален за цевки распрснување и може да се користи за да се направи единечен или двоен ракети на бакар, месинг и тенки ѕидови алуминиумски цевки. 【Наменета за】Оваа алатка за полнење е специјално дизајниран за цевки распрснување и може да се користи за да се направи единечен или двоен ракети.Тоа е може да се користи за да се бакар, месинг или тенки ѕидови алуминиумска цевка. 【Трајни】Направени од врвен квалитет челик & алуминиум материјал, тешки изградба гаранција професионална работа. 【Пакет Доаѓа со】Доаѓа со свиткување алатка која може точно да се наведнува цевка до 180 степени.Погоден за 1/4inch, 5/16inch и 3/8inch цевка.Вклучува целосен цевка машина, распрснување алатка, стегач и 7 двокреветни одблесокот умира дека ви е потребно, лесно ги користат и да работат. 【Алатка Кутија за Складирање】Сите алатки се добро организирани во голем удар моделирани случај за лесен транспорт, едноставен за чување, и брза идентификација, на состанокот на вашиот различните потреби на поправка работа.Бренд : Qiilu Features : Оваа алатка за полнење е специјално дизајниран за цевки распрснување и може да се користи за да се направи единечен или двоен ракети.Доаѓа со свиткување алатка која може точно да се наведнува цевка до 180 степени.Погоден за 1/4inch, 5/16inch и 3/8inch цевка.Вклучува целосен цевка машина, распрснување алатка, стегач и 7 двокреветни одблесокот умира дека ви е потребно, лесно ги користат и да работат.Направени од премиум квалитет челик, алуминиум материјал, тешки изградба гаранција професионална работа.Карактеристики : Материјал : Челик, Алуминиум Alloy Color : Како Слика Show Dies Големина : 3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 5/8"Цевка Машина Должина : 12.7 cm/5"Менгеме Должина : 12.5 cm/4.9"Распрснување Алатка Должина : 17.5 cm/6.9"Виткање Алатка Должина : 26.5 cm/10.4"Чување Големина : 33 x 13.5 x 4cm/13" x 5.3" x 1.6"Пакет Тежина : околу. 1.9 kg Packing Листа : 1 x Clamp1 x Распрснување Tool1 x Cutter1 x Свиткување Tool7 x Двојно Одблесокот Dies1 x Складирање Case Note : ве Молиме љубезно ве молиме да го потврдите fitment пред да нарачате да бидете сигурни дека овој објект е совршено да се вклопи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

10Pcs Дијамант Дупка Видов 6-30мм Вежба Малку Видов Поставена Плочка Керамички Мермер Стакло и Дрво Алатки,10pcs C
  • Обновено

10Pcs Дијамант Дупка Видов 6-30мм Вежба Малку Видов Поставена Плочка Керамички Мермер Стакло и Дрво Алатки,10pcs C

DEN 876.00

Материјал : electroplated дијамант.Добри перформанси и долг живот.Идеална за правење чисти, прецизни дупки во �

BVSLJLKSJG Latch Кука Колекции за Возрасни Tapestry Колекции Везови Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции за Почетници Возрасни Деца
  • Обновено

BVSLJLKSJG Latch Кука Колекции за Возрасни Tapestry Колекции Везови Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции за Почетници Возрасни Деца

DEN 890.40

Големина85cm X 62cm.на готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, 3 D Сегмент В�

ZWNAV Безжична Автомобил Полнач Планината за Jaguar XE/XF/XEL/XFL/F-ТЕМПО 2017-2019, Qi Уверение, 10W Брзо Полнење Компатибилен со
  • Обновено

ZWNAV Безжична Автомобил Полнач Планината за Jaguar XE/XF/XEL/XFL/F-ТЕМПО 2017-2019, Qi Уверение, 10W Брзо Полнење Компатибилен со

DEN 496.80

[ZWNAV БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ : ПОСЕБЕН АВТОМОБИЛ ПОСЕБНИ УПОТРЕБА] : Одговара на оригиналот автомобил структура,

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]
  • Обновено

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]

DEN 959.52

★ PUNKCASE S9 Плус СЛУЧАЈ [ЕКСТРЕМНИ СЕРИЈА] : Вашиот панк другар дека ќе punkproof вашиот Samsung Галакси S9 Плус прот�