• Обновено
Фузија XS Серија, XS-F77CWB 7.7 240-Вати Класичен Морски Јазик, а Garmin Брендот

Фузија XS Серија, XS-F77CWB 7.7 240-Вати Класичен Морски Јазик, а Garmin Брендот

DEN 5279.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Вбризгување-украсениот полипропилен конус ја подобрува цврстината на звучник, овозможувајќи за чиста и јасна аудио репродукција.Алуминиум купола tweeter обезбедува непречено горната фреквенција на одговор и зголемена ефикасност.Overhung глас серпентина нарушување го намалува а се зголемува моќ и ефикасност за да се испорача навистина висок квалитет на звук искуство.Целосно затворена crossover компоненти за да се обезбеди целосна заштита од груби морската средина и подобрување на фреквенцијата на одговор, за детален аудио спектар.Уживајте во високо-перформанси акустика и подобрена естетика со Фузија® XS Серија 7.7" класичен морски јазик.Инкорпорирање на високо-квалитетни материјали и подобрена заштита на животната средина – овие звучници испорача на оптимизирано аудио слушање искуство на вода.На XS Серија 7.7" класичен морски јазик функција инјекција-украсениот полипропилен конус, алуминиум купола tweeter, overhung глас калем, целосно затворена crossover компоненти и отворен кошница изградба – производство на 240-watts на врвот на моќта.Вистина-Морски™ акредитирани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)
  • Обновено

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)

DEN 431.76

Гроздобер, декоративни вратата стоп за вашиот дом Можете да го користите нашите леано железо doorstop како

JUSTCHENHUA AR2000 G1/4 Воздух Контрола на Компресор Притисок Олеснување Регулатор на Вентил со Фитинг Пневматски Додатоци (Боја
  • Обновено

JUSTCHENHUA AR2000 G1/4 Воздух Контрола на Компресор Притисок Олеснување Регулатор на Вентил со Фитинг Пневматски Додатоци (Боја

DEN 2256.00

тоа е совршена замена.Материјал : алуминиумски + пластика.Адаптер дијаметар : за 11 mm / 0.43".Гарантира прити�

2018 Андреј Benintendi Topps Сега Игра Се Користи Сокс Играчи Викенд Џерси Остаток Картичка - Безбол Игра Се Користат Картички
  • Обновено

2018 Андреј Benintendi Topps Сега Игра Се Користи Сокс Играчи Викенд Џерси Остаток Картичка - Безбол Игра Се Користат Картички

DEN 22007.76

Категорија; Безбол Игра Се Користат Картички 2018 АНДРЕЈ BENINTENDI TOPPS СЕГА ИГРА се КОРИСТИ СОКС ИГРАЧИ ВИКЕНД

50 X Јастиви Злато Лист Листови 24 Karat Сс-големина 0.8 X 0.8 Вистински Автентични за Храна, Торти & Чоколади, Декорација, Здравје
  • Обновено

50 X Јастиви Злато Лист Листови 24 Karat Сс-големина 0.8 X 0.8 Вистински Автентични за Храна, Торти & Чоколади, Декорација, Здравје

DEN 599.76

50 Листови од Злато Лист 24 Karat (Стандард 999 / 1000).ЈАСТИВИ безбедно за готвење (Квалитет на Храна Злато Лист),

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери
  • Обновено

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери

DEN 2073.60

【Совршен Скалило Слајд Песна】 : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Би�