• Обновено
Tassel Табела Облека, 10m / 10.9 yd Убава Боја Табела Здолниште Полиестер за Табела Страна Декорација(Портокал)

Tassel Табела Облека, 10m / 10.9 yd Убава Боја Табела Здолниште Полиестер за Табела Страна Декорација(Портокал)

DEN 1509.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Оваа tassel tablecloth е светла и убава во боја, кој ја прави вашата маса се погледне нова и единствена, привлекување на вниманието на другите.Може да се намали директно според должината сакате.Верувам дека можете да го користите за да ги красат секој предмет и додадете совршен изглед на вашите страни.Исто така се погодни за изработка на разни DIY занаети со овој tassel, и табела здолниште е совршен фестивал подарок за семејство или пријатели.Оваа табела здолниште е многу погоден за бебе туш декорација, десерт табела дома декорација, роденден, празник партија табела декорација.Рака-намалување на мека tassels со анти-навремено обвивка, high-end анти-навремено, што го прави лесно да се справи и лесен за чување.Функција : 1. Оваа tassel tablecloth е светла и убава во боја, кој ја прави вашата маса се погледне нова и единствена, привлекување на вниманието на другите.2. Рака-намалување на мека tassels со анти-навремено обвивка, high-end анти-навремено, што го прави лесно да се справи и лесен за чување.3. Може да се намали директно според должината сакате.Верувам дека можете да го користите за да ги красат секој предмет и додадете совршен изглед на вашите страни.4. Оваа табела здолниште е многу погоден за бебе туш декорација, десерт табела дома декорација, роденден, празник партија табела декорација.5. Исто така се погодни за изработка на разни DIY занаети со овој tassel, и табела здолниште е совршен фестивал подарок за семејство или пријатели.Спецификација : Предмет Тип : Табела Skirt Material : Polyester Width : Прибл. 15cm / 5.9 in Length : Прибл. 10m / 10.9 yd(Големината е Мерени Рачно, Не Може да Биде Мала Девијација)Употреба : Погоден за Табела Страна Декорација, Партија Декорација, Итн.Пакет Листа : 1 x Table Здолниште.

Кон својствата

Item Type:
Table Skirt
Material:
Polyester
Width:
Approx. 15cm / 5.9in
Length:
Approx. 10m / 10.9yd(The Size is Measured Manually, There May Be Small Deviation)
Usage:
Suitable for Table Side Decoration, Party Decoration, Etc.
Package List:
1 xTable Skirt :

Најдобри предлози во категоријата

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна
  • Обновено

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна

DEN 1120.80

Достапни во повеќе бои, убава и модерен, едноставен и елегантен, со highend темперамент.Ви даде подобро визу

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4
  • Обновено

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4

DEN 551.52

Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6 инчи / 31.5x31.5 инчи / 39.4x39.4 инчи.Тежина : 0.21 / 0.26 / 0.31 кг.Стандардната големина �

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица
  • Обновено

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица

DEN 1692.00

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Своите трајни нерѓосувачки челик рамка, привлечна и практични, е

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери
  • Обновено

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери

DEN 2073.60

【Совршен Скалило Слајд Песна】 : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Би�

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче
  • Обновено

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче

DEN 1637.76

КВАЛИТЕТ : Изработени од високо квалитетен Материјал, Висока еластичност сунѓерот перница, удобно, и СТ�

2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За Ford Kuga избега 2013- Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон HID КОМПЛЕТ Со LED
  • Обновено

2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За Ford Kuga избега 2013- Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон HID КОМПЛЕТ Со LED

DEN 1370.88

За 20132016 Ford Kuga Избега [Внимание : Не се Компатибилни на Модели w / Фабрика HID Фарови][Ако Може да не се Сигур�

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain
  • Обновено

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain

DEN 352.56

Четири Стилови : Има 4 различни стилови на ножеви во еден калап, правејќи ја вашата имагинација се кандид