• Обновено
VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator Професионални Исправена Модел NV70, NV71, NV80, NVC80C

VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator

DEN 359.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ - ќе добиете 2 HEPA филтри заедно со 4 Перат Пена, Филтри и 4 Перат Ултра-Дебел Чувствува Материјал Филтри.Овој комплетен сет обезбедува доволно чиста замена филтри за да се подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом како вашиот вакуум.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ – Компатибилен со Ајкула Navigator Професионални средства за Чистење модел NV80, UV420; Navigator Професионални Исправена NV70, NVC80 C; Navigator DLX Исправена NV71; Rotator Професионални XL Исправена NV90 и NV95. Овие се дизајнирани да ги вклопат во Navigator и Rotator Професионални Исправена вакуум и вклучуваат чекор-по-чекор инструкции за брза и лесна инсталација во секое време.КОМПЛЕТНА ЗАМЕНА – VEVA е премиум вакуум филтер вредност пакет комплет ви помага да го замени вашиот пена и се чувствува филтри почесто.VEVA е премиум HEPA филтри за фаќање алергени за да се подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом како што вакуум.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - HEPA филтри се способни за снимање на прашина и алергените како мали како 0.3 microns да се отстрани работи како домашна прашина, пет првут, а се спори, и полен.Идеален за било која страда од алергија и сопствениците на домашни миленичиња.КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО : Нашата отворени услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е можно!Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговор ПОБРЗО!.Одлично се Вклопуваат за следниве Ајкула® модели, машини и делови : Navigator Професионални Vacuum NV 80 UV 420 Navigator Професионални Исправена Vacuum NV 70 NVC 80 CNavigator DLX Исправена Vacuum NV 71 Rotator Професионални XL Исправена Vacuum NV 90 NV 95 VEVA верува дека чист воздух и чиста дома е основен дел на вашето здравје и среќа.VEVA заложбата доведе нив да се развие филтер за воздух системи кои ја испорача најчистите воздух.VEVA места на клиентот каматна прво со фокусирање на обезбедување на врвен квалитет на воздух и вакуум филтри на повеќето достапни цени.► НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ ВО СЕКОЈ ПАКЕТ - да Добиете повеќе за вашите пари и да се спаси со VEVA.Вклучува 2 HEPA, 4 Перат Пена Navigator Професионални Исправена NV70, NVC80 C; Navigator DLX Исправена NV71 и Rotator Професионални XL Исправена NV90, 95. Ова вклучува одредени Професионални, Navigator, Rotator, и Исправени модели.КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО : Ако имате било какви проблеми со нашите филтри или purifiers, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се најде решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење
  • Обновено

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење

DEN 511.20

Име : R Агол Заокружување Крајот мелници / Конкавни Мелење Машина.Материјал : Зацементира Карбид Ножот.Ин

Премиерот Нерѓосувачки Решенија Светло Должност Malleable Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1 Кабли, T316 Морски Одделение –
  • Обновено

Премиерот Нерѓосувачки Решенија Светло Должност Malleable Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1 Кабли, T316 Морски Одделение –

DEN 1315.20

ЗА ПРАВЕЊЕ на КАБЕЛ ОЧИ – Облоги и обезбедува кабел назад на себе, формирајќи кабел око или прашка.ЛЕСЕН

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух
  • Обновено

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух

DEN 234.96

Силна поврзаност,Лесен за инсталација и лесен за употреба.Големина:1 G / 4 Inch машки Надворешни тема.Ова п�

SHENYUAN-Експеримент Серија 2 парчиња - 40mm Стакло Краток Матични Funnels, Тешки Ѕид Лабораторија за Хемија Стакло (Големина : 40mm)
  • Обновено

SHENYUAN-Експеримент Серија 2 парчиња - 40mm Стакло Краток Матични Funnels, Тешки Ѕид Лабораторија за Хемија Стакло (Големина : 40mm)

DEN 1084.80

Funnels имаат висока отпорност на хемиски напад, и механички и термички шок.Funnels имаат висока отпорност на х

2-Точка Пакет: 4-Pack Кафе Спаси Обновливи К Шолја Кафе Филтри + EZ-Лажичка 2 Tbsp Лажичка Кафе со Интегриран Инка, Refillable Кафе
  • Обновено

2-Точка Пакет: 4-Pack Кафе Спаси Обновливи К Шолја Кафе Филтри + EZ-Лажичка 2 Tbsp Лажичка Кафе со Интегриран Инка, Refillable Кафе

DEN 335.76

☕ ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ Нашите Кафе Спаси обновливи к првенство pod кафе филтри нудат најдобра вредност за пре�