• Обновено
Џ. К. 10 мл. Остриги и Риба Breader Микс (No MSG)

Џ. К. 10 мл. Остриги и Риба Breader Микс (No MSG)

DEN 383.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Разноврсна и вкусна комбинација.Направен од гриз база на искусни крекери.Совршен за обложување и пржење храна.Одлично за риба, школки, свинско рифови, и ракчиња; Совршен за било морски плодови-служат основање.Направен во САД.Оваа J. O. 10 мл.остриги и риба breader е разновиден микс дека е пука со вкус и ќе се направи голема прилог на вашата кујна.Направен од гриз база на искусни крекери, ова breader е совршен за риба, школки, свинско рифови, па дури и ракчиња.Кога станува збор за морски меша, J. O. постојано се издвојува меѓу другите, и оваа breader не е исклучок.Овој микс ви помага да се создаде хрупкави, mouthwatering, пржени морска храна која има совршен износ на криза и само право вкус.Овој микс ќе tantalize вашиот патрони' вкус пупки и да станат нивниот омилен виновен задоволство.Грбот и пржете вашите риби со овој breader, и бидете сигурни сте служат на вашите заштитници јадење тие никогаш не ќе го заборави.Основан во 1945 година од страна на Џејмс Ozzle ("J. O.") Strigle, J. O. Зачин е 4-та генерација семејство во сопственост на компанијата се наоѓа во Балтимор, Мериленд која се специјализира во производство на зачини мешавини кои се морска храна од добри до одлични!Тие нудат широк спектар на морска храна зачини, зачини, batters, breadings, и супи кои се служи во речиси секоја рак куќа и ресторан кој нуди Мериленд варен ракови на Источниот Брег, вклучувајќи ги и најпопуларните Чесапик рак куќи.Од своите исконски #1 и #2 мешавини на нивните сопствени миксови, J. O. производи се направени со страст и децении на експертиза што се создаде неспоредлив вкус.Без разлика дали сте испаруваат ракови или пржење остриги, може да донесе вкус на Чесапик на вашата деловна единица од страна на леќата вашиот потпис јадења со J. O. Зачин!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Avola Кујна Тапа, ,Месинг Кујна Тапа со Sprayer, Пролет Кујнски Мијалник Славина се Повлече Надолу Кујна Тапа,Кујна Тапа во Бакар
  • Обновено

Avola Кујна Тапа, ,Месинг Кујна Тапа со Sprayer, Пролет Кујнски Мијалник Славина се Повлече Надолу Кујна Тапа,Кујна Тапа во Бакар

DEN 931.20

3 Спреј Поставување:се Повлече надолу кујна тапа овозможува на своите еден вид на единствена флексибил

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица
  • Обновено

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица

DEN 1692.00

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Своите трајни нерѓосувачки челик рамка, привлечна и практични, е

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија
  • Обновено

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија

DEN 263.76

Rhinestones тело лице гем Накит SGS Уверение 1 ) Лесно да се примени само лупам и стап 2 )Отстранлив, repositionable, едно

JUSTYUSHU Тешки-Должност Ореви Splitter Алатки Поставите Орев Прекинувач Алатка Трајни Преносни Рачен Смена Extractor Рака Разделување
  • Обновено

JUSTYUSHU Тешки-Должност Ореви Splitter Алатки Поставите Орев Прекинувач Алатка Трајни Преносни Рачен Смена Extractor Рака Разделување

DEN 1329.60

Термичка обработка, со висока цврстина, силна отпорност.TThis орев отстранување алатка го користи појачан

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче
  • Обновено

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче

DEN 1637.76

КВАЛИТЕТ : Изработени од високо квалитетен Материјал, Висока еластичност сунѓерот перница, удобно, и СТ�

lxm Правоаголна Рачно Ткаени Природна Слама Валкана Облека Кошница Складирање Кутија Ратан Мултифункционален Сад со Капак Голем Капацитет
  • Обновено

lxm Правоаголна Рачно Ткаени Природна Слама Валкана Облека Кошница Складирање Кутија Ратан Мултифункционален Сад со Капак Голем Капацитет

DEN 4335.12

❤【Голем капацитет за складирање кутија со капак】 : природни ткаени слама ткаат, еколошки, загадувањеб�

AIMIMI Риба Резервоарот Растенија Украси Аквариум Оркестарот Додатоци Сет со Вештачки Пластични Растенија и Риби Пештерата Hideouts
  • Обновено

AIMIMI Риба Резервоарот Растенија Украси Аквариум Оркестарот Додатоци Сет со Вештачки Пластични Растенија и Риби Пештерата Hideouts

DEN 1127.76

Сет од 5 вештачки аквариум растенија е зелена.Кога ќе се стави во аквариумот, тие ќе го направат вашиот а�