• Обновено
XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање , Автомобил На Контролната Монтирани Камери со G-

XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање

DEN 813.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Само приклучете во SD-картичката и поврзување на напојување.Автомобилот цртичка камерата ја елиминира потребата за помошен извор на светлина, дури и во ниско-светло средини.Паркинг moitor и безбедносна камера Ако паркинг мониторинг е вклучено, судир ќе бидат откриени и автоматски се снимени во паркинг (исклучување).G-сензор function When го детектира влијание, го штити на сликата, така што да не се автоматски снимени и препишани.2 ИНЧЕН екран на Smart Гласовен Систем за Контрола Можете лесно да работат на овој диск рекордер само со гласот ,не треба мануелно притиснете ,твојот поглед може да се фокусира на сообраќај,ви нудиме побезбедно возење искуство.Автомобил камера - цртичка cam предните и задните ќе започнете да снимате веднаш по запали. ✅[Супер Ноќ Визија Dashcams за Автомобили Предните и Задните]➡Овој автомобил цртичка камера предниот и задниот дел со ноќно истовременото снимање со супер висока резолуција 1920 X1080 P FHD 30fps леќа испорача појасна videos&images.Looping снимање Кога SD картичка е полна, тоа автоматски ќе ги замени старите data Motion откривање Кога движење откривање е вклучен, тоа е функција која автоматски започнува снимањето со откривање на промени во обликот и светлосен интензитет што се случи кога некој објект се движи.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Моќ извира покриени од еден ден. ✅[Лесна Инсталација Предните и Задните Цртичка Cam ]Оваа цртичка cam за автомобили предниот и задниот дел е едноставен за инсталирање и ракување.На семафорот камера за автомобили комбинација на ф1.Вклучени планината може лесно да биде прикачен насекаде на вашиот шофершајбната во секунди.Ве молиме Имајте во предвид : SD-Картичката Не се Вклучуваат.Било која од вашите прашања ќе добиете совршено решение.Тоа го подобрува јасност на слики.2 инчен IPS екран ,со 3 M заградата.Кога тоа не може да го детектира движење за околу 20 секунди, таа автоматски ќе снимите видео клип и да ги затворат.8 Гласовна команда за поддршка : се Погледне напред Погледне зад /Види ги Сите / правење Фотографии /Отворите екранот /Затворите екран Започнете со снимање /Стопирате снимањето .Да обезбеди доказ за вашата осигурување во сообраќајна несреќа.Со G-сензор, ќе може да ги заштити снимените податоци кога има влијание.8 отворот и HDR технологија го прави ноќ снимки посветла и го спречува преголема екпозиција.Двојно камера / симултан recording Of разбира со full HD 1920 * 1080 P / 30 fps пред камера + VGA 720 P задна камера, државата на фронт може да се потврди и тоа може да снимате добро, дури и ако тоа е задниот крај судир. ✅[ДВИЖЕЊЕ ОТКРИВАЊЕ ] : Кога движење е откриен, тој ќе се вклучи и да продолжат да работат. ✅ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ ВОЗАЧКИ БЕЗБЕДНОСТ : Со вграден-во G-сензор и јамка снимка функција, табла на камерата може да се детектира автоматски одеднаш се тресат или судир и заклучување на снимката да се спречи видеото да бидат препишани дури и во јамка на снимањето.Ние сме посветени на обезбедување на подобри производи.Широк агол на предната и задната камера помогне да се елиминира на слепи точки на вашата визија. ✅[Цртичка Камера за Автомобили Предните и Задните Двојна Заштита,Dual леќа]➡Опремени со 1080 P резолуција на предната камера и HDMI задна камера, сликовито ја доловува регистарски таблички и патни знаци.Клучни Features Super ноќ визија function Drive рекордери користете напредно совет на обработка на слика технологија, настапи и во ноќното средини, и јасно рекорд парична казна слики дури и во темни места. ✅ [Smart Гласовна Контрола Функцијата Dual Цртичка Камера за Автомобили ] цртичка камери ќе ја признае под 8 посебни команди кога снимате ,не треба да ја напушти својата рака од Автомобил Управувачот за да го поставите,само зборува команда,обезбеди возење безбедност HD скриени дизајн камера ,алуминиумски легури домување, 3.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Шише за вода Спорт Топката Бејзбол Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло Ладно, Обновливи Метал Шише
 • Обновено

Шише за вода Спорт Топката Бејзбол Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло Ладно, Обновливи Метал Шише

DEN 791.76

ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Железо Колба е направен од 304 од не' рѓосувачки челик кој е 100% BPA free, екоп�

Aquarobo Резервоарот за Вода Индикатор за Нивото,Ниво Колосек,Резервоарот за Вода Сензор на Температура е Погоден за Висок Пораст
 • Обновено

Aquarobo Резервоарот за Вода Индикатор за Нивото,Ниво Колосек,Резервоарот за Вода Сензор на Температура е Погоден за Висок Пораст

DEN 720.24

инсталиран на врвот на резервоарот за вода, примачот на течни длабочина на ниво метар ќе се користат улт

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна
 • Обновено

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна

DEN 1716.24

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија
 • Обновено

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија

DEN 263.76

Rhinestones тело лице гем Накит SGS Уверение 1 ) Лесно да се примени само лупам и стап 2 )Отстранлив, repositionable, едно

Право Светлата Компатибилен Со Мицубиши ASX 2010 2011 2012 2013 2014 2015- VP1634P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Патникот
 • Обновено

Право Светлата Компатибилен Со Мицубиши ASX 2010 2011 2012 2013 2014 2015- VP1634P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Патникот

DEN 7957.44

Headlamp, Светлата компатибилен со Мицубиши ASX GA_W_ 2 / 2010.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / PlugnИгра

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно
 • Обновено

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно

DEN 7528.80

Број на модел : KB25 KB30 KB40 KB50 KB60 Површина Грубост : Ra 0.05 Материјал : 52100 Хром Челик.Премази : Antirust масло.Структ

2 Парчиња Брашно Вреќи Кујнски Крпи Слатка Housewarming Подарок Смешно Јадење Крпи Симпатична Декоративни Dishcloths Farmhouse Кујна
 • Обновено

2 Парчиња Брашно Вреќи Кујнски Крпи Слатка Housewarming Подарок Смешно Јадење Крпи Симпатична Декоративни Dishcloths Farmhouse Кујна

DEN 287.76

Производ содржина : добиете 2 парчиња на кујнски крпи со смешна понуда за секој еден, и дизајниран со сир�

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]
 • Обновено

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]

DEN 959.52

★ PUNKCASE S9 Плус СЛУЧАЈ [ЕКСТРЕМНИ СЕРИЈА] : Вашиот панк другар дека ќе punkproof вашиот Samsung Галакси S9 Плус прот�

Вредност Пластика Женски Луер Повлечи Стилот на Класичен Серија Barb, 3/32 (2.4 mm) ID Цевки, Природни Полипропилен (Пакување од
 • Обновено

Вредност Пластика Женски Луер Повлечи Стилот на Класичен Серија Barb, 3/32 (2.4 mm) ID Цевки, Природни Полипропилен (Пакување од

DEN 1329.60

Женски Луер.Бела.Вредност Пластика нуди дизајнери во светот најширока избор на машки и женски луер фити

за iPhone 12 Про MAX 11 Про Max Керамички Приватност Мека Филм,Приватноста Целосно Покриени Мека Анти Шпионски Екран Заштитник Филм,HD/Мат
 • Обновено

за iPhone 12 Про MAX 11 Про Max Керамички Приватност Мека Филм,Приватноста Целосно Покриени Мека Анти Шпионски Екран Заштитник Филм,HD/Мат

DEN 239.04

【За заштита на приватноста на】 : Приватност screen saverот може да ги заштити вашите лични и доверливи инфор�

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain
 • Обновено

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain

DEN 352.56

Четири Стилови : Има 4 различни стилови на ножеви во еден калап, правејќи ја вашата имагинација се кандид