• Обновено
Премиерот Нерѓосувачки Решенија Светло Должност Malleable Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1 Кабли, T316 Морски Одделение – Многу од 3 (Сите Големини на Располагањ?

Премиерот Нерѓосувачки Решенија Светло Должност Malleable Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1 Кабли, T316 Морски Одделение –

DEN 1315.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ЗА ПРАВЕЊЕ на КАБЕЛ ОЧИ – Облоги и обезбедува кабел назад на себе, формирајќи кабел око или прашка.ЛЕСЕН – Овие прецизност фрли AISI316 светло должност клипови понуда вредност во не-критични апликации.СИГУРНОСТ – највисока оценка од нерѓосувачки челик достапен во американскиот пазар, спречување на корозија.КАБЕЛ ADD-ONS – Премиер Нерѓосувачки кабел (се продаваат одделно) ви овозможува за еден-стоп местење продавница.ОПЦИИ – Тешки клипови за критични апликации најде тука : www./dp/B07 ZXKY2 M1. Премиерот Нерѓосувачки светло должност malleable челичното јаже клипови се изработени со највисок квалитет во умот, што е постигнат во двете нивниот изглед и функционални способности.Како и повеќето Премиер Нерѓосувачки производи, овие челичното јаже клипови имаат висок лак финиш, што ги прави фаворити за употреба во декоративни и архитектонски апликации.Тие се, исто така, крајно функционални, нудат лесен и силен кабел конекциите за нивната големина, како и отпорност на превенција.Секој клип вклучува седло, U-топ и два хексадецимален завртки за правилно затегнување.Бидете сигурни да го видиш подолу во индустрија-стандард препорачан број на клипови за правилно сите отпуштања, кој се наоѓа подолу.Челичното јаже клипови (исто така се нарекува "стеги") се користи за различни апликации, но се првенствено се користи за правење циклуси (или slings) во кабли од обвивката на кабел назад на себе.Главната предност на користење на клипови и да е тие може да се инсталира на сајт со минимални алатки (не crimper потребни алатки).Понекогаш thimbles (се продава одделно) се користи за да формираат побезбедна, заштитени око. 1" големина кабел клип детали : Минимален број на клипови бара = 5 Amount на кабел за да се сврти на себе = 26"Милиметри = 25mm Torque во фунти/нога = 225 IMPORTANT ЗАБЕЛЕШКА : НЕ користете мала Тежина Malleable клипови за било надземни укинување или критични апликации.Има кавга-бесплатно проект за инсталација со користење Премиер Нерѓосувачки Решенија-брендирани материјали, алатки и поддршка на корисниците на.Ние сме на располагање за прашања и пред и по продажба преку телефон и е-маил.Купи Премиер Нерѓосувачки Решенија производи со доверба како 100% задоволството е загарантирано.Исто така, ако не сте сигурни што треба да се направи проект реалност, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain
  • Обновено

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain

DEN 352.56

Четири Стилови : Има 4 различни стилови на ножеви во еден калап, правејќи ја вашата имагинација се кандид

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија
  • Обновено

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија

DEN 263.76

Rhinestones тело лице гем Накит SGS Уверение 1 ) Лесно да се примени само лупам и стап 2 )Отстранлив, repositionable, едно

EuisdanAA Топлина се Смалуваат Цевки 18mm Кол 29mm Рамен Ширина 1m 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Жица Заврши Црвено(Tubo termorretráctil
  • Обновено

EuisdanAA Топлина се Смалуваат Цевки 18mm Кол 29mm Рамен Ширина 1m 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Жица Заврши Црвено(Tubo termorretráctil

DEN 239.76

Дијаметар(Пред Намалување на) : 18mm / 0.7"; Рамен Ширина : 29mm / 1.1"; Должина(прибл.) : 1 M / 3.2 ft; се Смалуваат Соо�

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче
  • Обновено

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче

DEN 1637.76

КВАЛИТЕТ : Изработени од високо квалитетен Материјал, Висока еластичност сунѓерот перница, удобно, и СТ�

KIMOBER 36PCS Денот на Вљубените Дрвени Парчиња,Недовршени Празно Cutouts за Валентин Партија Декорација, Деца DIY Занаети
  • Обновено

KIMOBER 36PCS Денот на Вљубените Дрвени Парчиња,Недовршени Празно Cutouts за Валентин Партија Декорација, Деца DIY Занаети

DEN 311.76

Вредност Пакет : 36pcs дрвени парчиња се вклучени,доаѓа со 5 боја сликарство пенкала (розова, сина, виолетов

JUSTCHENHUA AR2000 G1/4 Воздух Контрола на Компресор Притисок Олеснување Регулатор на Вентил со Фитинг Пневматски Додатоци (Боја
  • Обновено

JUSTCHENHUA AR2000 G1/4 Воздух Контрола на Компресор Притисок Олеснување Регулатор на Вентил со Фитинг Пневматски Додатоци (Боја

DEN 2256.00

тоа е совршена замена.Материјал : алуминиумски + пластика.Адаптер дијаметар : за 11 mm / 0.43".Гарантира прити�

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник
  • Обновено

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 2150.40

ЛЕТААТ ДАЛЕКУ ПЕПЕРУТКА СИНО Обичај Печатени i Phone 13 Про МАКС (6.7" Екран) Distinct Ink Јасно Shockproof Случај со Соп