• Обновено
BOCOMAL Заварување Капа HRC2 Пламен Отпорни 10OZ Трајни Памук Платно Патка 2 Двострано 6 Pannel Заварчик Капи

BOCOMAL Заварување Капа HRC2 Пламен Отпорни 10OZ Трајни Памук Платно Патка 2 Двострано 6 Pannel Заварчик Капи

DEN 527.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Памук.Машина Wash.FR заварување Капа : Овие капи 2 pack 1 единица на црна боја, и кафеави и зелени само 1 пакување , ние ги користиме на 10oz тешка тежина пламен отпорни памук патка(платно) надворешниот и внатрешниот материјал ние дури и да го користите 6.5 oz Пламен Отпорни памук печатени plaid.Повеќе топлина и лак отпорни ATPV 14 Калории/cm2+8.2 Калории/cm2. 2 Двострано Дизајн : Секој заварување капа за 2 мај еднострано користење ,но ние дизајниран овој стил може навистина 2 двострано .Ние stiched двете страни со силна гази, па кога ќе го внатрешниот повеќе, различни бои се појавува. 6 Pannel Дизајн : Екстра 6 панели дизајн со differrnt боја cam песна бода направи овие капи повеќе убави.ПЛУС ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА : длабоко е доволно да ги покрие половина од вашите уши(7-7 3/8 7.5 инчи,7 1/2-7 7/8 7 3/4inches) .Круната големина ние плус 1/8inches поради тешки matrials.Така, по што ќе биде совршен точно да големината и нека ти повеќе удобност при носењето нив!.BOCOMAL FR WORKWEAR : Сите matrials од нашите FR кошули и панталони,сите тие ја доби УЛ NFPA2112 Сертификација.Ние ќе дизајн повеќе производи за заварување/гас/железо заштита,Најдете повеќе во нашата продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Eyelash Продолжување Tweezer Случај,Eyelash Продолжување Професионални Трепките Козметички Алатка за Складирање Кутија Организатор
  • Обновено

Eyelash Продолжување Tweezer Случај,Eyelash Продолжување Професионални Трепките Козметички Алатка за Складирање Кутија Организатор

DEN 230.16

❤ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ❤ Направени од tinplate материјал, квалитетни и издржливи да ја користите.Н�

SHENYUAN-Експеримент Серија 2 парчиња - 40mm Стакло Краток Матични Funnels, Тешки Ѕид Лабораторија за Хемија Стакло (Големина : 40mm)
  • Обновено

SHENYUAN-Експеримент Серија 2 парчиња - 40mm Стакло Краток Матични Funnels, Тешки Ѕид Лабораторија за Хемија Стакло (Големина : 40mm)

DEN 1084.80

Funnels имаат висока отпорност на хемиски напад, и механички и термички шок.Funnels имаат висока отпорност на х

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух
  • Обновено

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух

DEN 234.96

Силна поврзаност,Лесен за инсталација и лесен за употреба.Големина:1 G / 4 Inch машки Надворешни тема.Ова п�

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење
  • Обновено

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење

DEN 511.20

Име : R Агол Заокружување Крајот мелници / Конкавни Мелење Машина.Материјал : Зацементира Карбид Ножот.Ин

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се
  • Обновено

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се

DEN 1466.40

Се Вклопува Во Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали.Се користи На Повеќето Мобилн

VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator
  • Обновено

VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator

DEN 359.76

НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ ќе добиете 2 HEPA филтри заедно со 4 Перат Пена, Филтри и 4 Перат УлтраДебел Чувствува