• Обновено
Органски Амла Масло - Чиста и Природни Влакна Масло, Брада Масло, Индиски Gooseberry Раст на Косата & Скалпот Масло 2 мл ИЛИ 4 мл Вредност Големина во Стаклено Шише

Органски Амла Масло - Чиста и Природни Влакна Масло, Брада Масло, Индиски Gooseberry Раст на Косата & Скалпот Масло 2 мл ИЛИ 4 мл

DEN 1132.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ОРГАНСКИ АМЛА МАСЛО : Нашата органски Амла масло е со врвен квалитет, 100% чист и сите природни.Можете да се види квалитетот на нашите органски Амла масло во нашата уникатна и прекрасна матирано шише, кое се штити содржина од УВ зраци и ви овозможува да ги видите нашите Амла масло чистота и квалитет : Ние никогаш не користете било каков хемикалии, адитиви, синтетика или мириси.Нашите Амла Масло од органски е 100% чист, богородица, ладно-цедените и сертифицирани органски.Тоа е етнички извори директно од Амла дрвја во Индија за вас.ПРИРОДНИ АМЛА КОСА МАСЛО : Амла масло се користи за хидрат, придавам влогови и поправка на оштетена коса за илјадници години во Ајурведа медицински традиции, каде тоа е исто така, повика Индиските Gooseberry Масло.Амла масло е ајурведа коса нафта и природен косата бришење на кожата под брадата, а потоа се применуваат останатите Амла преку вашата брада за најдобри резултати.Сите од нас во Севиџ Органски се страстни за производство и споделување на нашите линија на сите природни, органски нега на кожата, за нега на коса и брада производи за нега.Идејата зад Севиџ Органски—користење на сите природни, органски нега на кожа и коса производи за нега—почна пред илјадници години во источна Африка и Азија, каде што луѓето се користат природните, растенијата врз основа на косата и кожата масла со векови.Рик Севиџ, основачот на Дивјак Органски имал интерес во органски кожата помага во зајакнување на косата.Амла како природна нега на коса хидрати коса и moisturizes .Нанесете неколку капки и четка преку. 100% Природни и Органски.Богородица, ладно-цедените Амла.Без адитиви.Без парфеми или мириси.За кадрава или сува коса масажа неколку капки Амла масло врз главата.Индискиот коса масло; Природно хидрати коса и moisturizes.Додава сјај и сјај.Индискиот gooseberry масло функционира одлично како брада масло.Moisturizes кожата под брадата да се избегне "beardruff".Користете Амла како тетоважа по грижа масло; moisturizes новите тетоважи и им помага да ја задржиме чиста.Обидете се Севиџ Органски Амла масло (Индиски Gooseberry масло); ќе се љубовта.Нашите Амла масло е органски сите природни haircare лекување и за косата и скалпот.Нашите Индискиот коса масло moisturizes, хидрира и природно услови коса најубаво.Moisturizes и чисти вашиот скалп.Алма, исто така, прави чуда како брада нафта, како што се условите на кожата под брадата, како и.Амла на нафта, исто така работи и како тетоважа по грижа нафта, поради неговата навлажнувачки и чистење својства.Обидете се Севиџ Органски Амла масло (Индиски Gooseberry масло); ќе се љубовта.Нашите Амла масло е органски сите природни haircare лекување и за косата и скалпот.Нашите Индискиот коса масло moisturizes, хидрира и природно услови коса најубаво.Moisturizes и чисти вашиот скалп.Алма, исто така, прави чуда како брада нафта, како што се условите на кожата под брадата, како и.Амла на нафта, исто така работи и како тетоважа по грижа нафта, поради неговата навлажнувачки и чистење својства.Како и сите продукти, нашите Амла масло доаѓа во стаклено шише, со чаша dropper тоа е секогаш свежи и безбедност-запечатени.Нашите шише е матирано за заштита на содржината од УВ зраци, но полу-јасно, така што ќе може да се види на чистотата и квалитетот на нашите Амла нафта и сите наши природни и органски нега на кожата, за нега на коса брада грижа и тетоважа aftercare производи.Се надеваме дека ќе уживате во нашите производи во добра здравствена состојба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

1000-8 Црвени Пластични Печат Безбедност со Печатење Прогресивна Брои Превозот Заптивки за Камион, Приколка, Карго Контејнер.
  • Обновено

1000-8 Црвени Пластични Печат Безбедност со Печатење Прогресивна Брои Превозот Заптивки за Камион, Приколка, Карго Контејнер.

DEN 359.76

БЕЗБЕДНОСТ да се СПРЕЧИ МЕШАЊЕ : се Обезбеди безбедност за да се спречи мешање, ја заштитите вашата содр�

Harisu Cosmeceuticals е USDA Трепките Раст Серум рицинус - Природни Веѓи & Eyelash Раст -За Здрави Трепки - Најдобро за Здрав Раст
  • Обновено

Harisu Cosmeceuticals е USDA Трепките Раст Серум рицинус - Природни Веѓи & Eyelash Раст -За Здрави Трепки - Најдобро за Здрав Раст

DEN 284.40

Лесно да се однесуваат на вашите трепки и веѓи.Ладноцедените рицинус содржи повеќе омега6 есенцијални м

Обновливи Водоотпорен Бамбус Јаглен Менструалниот Влошки Групи-Panty Лагер Редовен Проток на Тешки Проток (pinjie, s)
  • Обновено

Обновливи Водоотпорен Бамбус Јаглен Менструалниот Влошки Групи-Panty Лагер Редовен Проток на Тешки Проток (pinjie, s)

DEN 239.76

Мешани Мулти бои Randomly Each Пакет, Вклучувајќи : 6 X Парчиња Јаглен Бамбус Panty Лагер 1 X Компјутери Мини Мокра �

CHENJIE Сјајот Геометриски Облик Рамка за Рамен Спектакл Очила Мажите Очила Компјутерски Очила Око за Заштита Анти Сина Светлина
  • Обновено

CHENJIE Сјајот Геометриски Облик Рамка за Рамен Спектакл Очила Мажите Очила Компјутерски Очила Око за Заштита Анти Сина Светлина

DEN 114.24

Тип : Анти Сина Светлина Стакло.Материјал : PC,Смола.Боја : Розово Злато,Злато,Сребро,Црна.Примена : Канцел�

8-во-1Multifunctional Опстанок Paracord нараквица,Прилагодливи Опстанок нараквица со Flintstone,Свирче,компас,LED светло,Emergencyknife,Погоден
  • Обновено

8-во-1Multifunctional Опстанок Paracord нараквица,Прилагодливи Опстанок нараквица со Flintstone,Свирче,компас,LED светло,Emergencyknife,Погоден

DEN 263.76

[Преносни]Тоа не заземаат вашиот ранец простор и е удобен за носење.Должината на вредноста опсег е 20.5 cm /

Опстанок Колекции 10 во 1 Професионални Итни Опстанок Опрема и Опрема за Кампување Пешачење Патување Лов Алатка Тактички Пенкало
  • Обновено

Опстанок Колекции 10 во 1 Професионални Итни Опстанок Опрема и Опрема за Кампување Пешачење Патување Лов Алатка Тактички Пенкало

DEN 455.76

10 во 1 Опстанок Опрема за Полнење : Опстанок рака јаже, жица видов, светла светилка, корисна оган стартер,

Нови Lon0167 Нерѓосувачки Челик Избрана Гардероба Лизгачки Вратата сигурен ефикасноста Ролери Тркало Макара Хардвер(id:2f7 7c д1
  • Обновено

Нови Lon0167 Нерѓосувачки Челик Избрана Гардероба Лизгачки Вратата сигурен ефикасноста Ролери Тркало Макара Хардвер(id:2f7 7c д1

DEN 580.80

Име на производ (издржливи во употреба) : Прозорец Макара;Материјал : не ' Рѓосувачки (најновата технолог�

UUYYEO Деца Велосипед Потпирачот Деца Велосипед Потпирачот Една Страна Стојат Виткање Велосипед Стојат Поддршка Велосипедизам Додатоци
  • Обновено

UUYYEO Деца Велосипед Потпирачот Деца Велосипед Потпирачот Една Страна Стојат Виткање Велосипед Стојат Поддршка Велосипедизам Додатоци

DEN 311.52

Материјал : Алуминиум.Големина : 16 инчи долго 23cm, погоден за велосипеди со 16инчни гуми, 18 инчи долго 25cm, по